Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Korulmeteles utan mennyi ido...

Korulmeteles utan mennyi ido kell,hogy vissza tudjak menni dolgozni?

Figyelt kérdés

Nehez fizikai munkat vegzek.Korulmeteles utan mennyi idot kell varjak,hogy vissza tudjak menni dolgozni?Utana neztem es azt irjak,hogy a gyogyulas 1-2 het es utana mar lehet ujra dolgozni,de azt nem irja,hogy ez mire is vonatkozik.Irodai munkat valoszinuleg eltud vegezni az ember 1-2 hetes gyogyulas utan,de 6-8 oras nehez fizikai megterhelest mar nem hiszem.Mennyi a realis ido?

Nem szeretnek tul sokat tavol maradni a munkabol,mert akkor egybol jonnenek a kerdesek,hogy mi tortent.Nekem ez kellemetlen es nem szeretnem ha masok tudnanak errol.



2021. júl. 27. 06:14
 1/8 anonim ***** válasza:
#1: Most mondta, hogy nehéz fizikai munkát végez. Szerinted?
2021. júl. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Az orvos megmondja, munkahelyen max. annyit kell mondani, hogy műtéted volt.
2021. júl. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Minimum egy hét pihenő otthon, annyi idő alatt gyógyul annyit a seb, nogy ne szakadjon fel. Ám a normális gyógyulàs 2-4 hét, szóval csak óvatosan emelgess cuccokat.
2021. júl. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Egeszsegugyi okok miatt kell a korulmeteles.Nem lettem zsido es nem is nonek szeretnek imponalni. :D


Kis letszamu cegnel dolgozom igy eleg baratias/csaladias a legkor.Ha elmondom,hogy mutetem volt azonnal jonnek a kerdesek,hogy mi fele mutet stb... Biztos,hogy megertenek miert vagyok tavol par hetet,de ez szamomra valamiert kellemetlen es nem szeretnem ha tudna rola barki.Tudom,hogy rengeteg ferfi esik at ezen a muteten es mara mar szinte termeszetes igy nincs mit szegyelni.Egy belso gat mondja nekem,hogy ne tudjon rola senki.

2021. júl. 28. 02:00
 5/8 anonim ***** válasza:
hány évesen metéltek? fájt?
2021. júl. 29. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha elmondod, sem gáz szerintem. Feltételezem nem jársz sportolni egyik kollégáddal sem, mert akkor az öltözőben még mindig lebukhatsz. Ha viszont tudnak róla, akkor egyrészt ez férfiügy, tehát kétlem, hogy más férfiak továbbadnák, ha pedig nők hallják, akkor lehet tépik majd a barátnőik a sorszàmot, hogy "kipróbálják".
2021. aug. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem kb 2 óra... Ebből egyet töltöttem a rendelőben megfigyelésként... A többi az utazás volt...
2021. aug. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mennyi volt?
dec. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!