Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A hererák képes "eltartani"...

A hererák képes "eltartani" 3-5 évig tünet nélkül?

Figyelt kérdés
Már egy ideje van egy apró dudor a jobb herém tetején, csak most olvastam hogy ez nagyobb gondra is utalhat. Semmi fájdalom, húzó érzés nincs. Elképzelhető hogy rák vagy ciszta? Ennyi idő alatt a rák nem ad áttétet? Ráadásul tünetmentesen.

2021. júl. 30. 23:22
1 2
 1/13 steven95 ***** válasza:
75%

11.-ben volt felvilágosításom erről. Körbeadtak egy műherét, hogy megtapasztaljuk, hogy milyen a dudor, ha baj van. Egy kemény dudor volt.


Menj azonnal orvoshoz. Téves az a "biztonságérzet", ha elmész akkor biztos bevonzod a bajt, így ha nem mész el, nincs is baj.


Minden 250. férfinek kialakul élete során a hererák, ha jól emlékszem. Minden 250!


Jobb esetben semmi. Kevésbé jobb esetben sajnos eltávolítják... :/ de marad még egy! Meg azt hiszem lehet szilikon herét is behelyezni esztétikusságból.


Tudom... most kicsit rossz a lelkednek, hogy miért pont Te? De, most még a súlyos dolgok elébe mehetsz könnyedén. Szerencsés vagy. A legtöbb rák nem ilyen egyszerű. Innen is lelki támogatásom küldöm!


25/F

2021. júl. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2021. júl. 30. 23:46
 3/13 anonim ***** válasza:
52%

3-5 év alatt meghalsz

valószínűleg az ősvese maradványát érzed

ettől még megnézetheted, abból baj nem lehet

2021. júl. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem az, de mindenképp nézesd meg kérlek! A fiatal férfiaknál nagyon gyakori a hererák és nagyon agresszív rákfajta.
2021. aug. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Megírod majd mit mondott az orvos? Köszi.
2021. aug. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Persze 1-2 héten belül megnézetem.
2021. aug. 5. 22:10
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Remélem rendben leszel. Pár évig tud tünetmentes lenni, az én férjemnek már több mint 5cm-es volt a tumor, amikor egy orvos észrevette, semmi tünete nem volt, kitapintani sem annyira egyszerű.

2021. aug. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Mellékhere ciszta, ártalmatlan. :)
2021. szept. 23. 17:42
 9/13 anonim ***** válasza:
Köszi hogy megírtad :) Örülök hogy nem komoly!
2021. szept. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Remélem írni fog a kérdező, vagy bárki erre. Szóval a jobb heréje csúcsán van páromnak egy kemény csomó, de már jó ideje (pontosan nem tzdom miora, de már tavaly nyáron is ott volt..). De az a heréje olyan kemény sokszor, mint a dió. Az alhasában néha érez fájdalmat, és a heréjében is. Ez lehet hererák vagy a ciszta is produkál fájdalmat? Nagyon tanácstalanok vagyunk, mert soká lesz mire mehet a vizsgálatra 😭 a hererák okoz fájdalmat? Nincs megduzzadva neki és húzó fájdalmat sem érez. Tompán érzi, hogy fáj neki, de nem folyamatosan. Van, mikor egészen puha lesz, ha nem emel huzamosabb ideig nagyokat (a munkája sajnos ilyen).
2021. nov. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!