Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Valakinek volt-e hasonló? Úgy...

Valakinek volt-e hasonló? Úgy kb. 1,5 hete kezdődött úgy, hogy kiegyenesedésre érezhetően fáj a hátamon egy pont mint az állat és feszül a mellkasom.

Figyelt kérdés
Ezek után éreztem, hogy a bal tenyerem bizsereg plusz néha a könyökömnél mintha feszülne és a bal lábam is bizsereg térd alatt. Most ott tartok, hogy a 2-3 napja zúg a fejem egész nap ,hasam mintha köldök környékén be lenne gyulladva és néha a jobb combom mintha feszülne szintén és a bal bordám oldalt a kar alatt is néha fáj. Dokitól kaptam meloxepet, voltam vér és vizelet vételen, ami okés, holnap megyek nyaki és gerinc röngtenre, 13.án neurológiára. Muszáj volt kiírnom mert kikészülök már. :D 30/F

2021. aug. 1. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lövésem sincs, mi okozhat ilyen sokrétű tünetet, az viszont jó, hogy elmentél kivizsgáltatni. Reméljük meg találják az okot, és helyre jössz.
2021. aug. 2. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszi!

a nyaki és gerinc röngten okés volt, szóval a neurológia vizsgálat ad még válaszokat, meg megyek speckó talpbetétet csináltatni, mivel lúdtalpas vagyok, befelé dőlő lábakkal. Meloxepet elhagytam, lehetséges az okozza hasi fájdalmat és a fejzúgást. Egyenlőre várok és reménykedek :)

2021. aug. 2. 19:04
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként a lúdtalp okozhat gerinc fájdalmakat, ami kisugározhat a mellkasra is. Mindkettő (láb-gerinc) hatással lehet egymásra, nekem pl. a derekam szokott majd leszakadni, ha ülök kb. 20 percet, nem tudok szinte csak derékszögben felállni (valszeg gyenge a hát-derék izomzatom). Viszont a rengeteg talpalástól (egészségügyieknek extrém sokat kell) nemcsak bokafájást kaptam, de a talpam boltívén is - mindkét talpamon - lejött (kidudorodott) egy-egy öt forint nagyságú púp, ami csak lassan, és hosszú pihenés után múlt el.

Szóval ezzel csak azt akarom mondani: lehet, hogy a talpbetéted sokat fog javítani az állapotodon.

Drukkolok, hogy a neurológiád is rendben legyen. :)

2021. aug. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi én is remélem :)

Habár most a fejem zúgása, ami idegesít, szokott néha, de most piszok erős.

Múlt hét szerdán csináltam lefekvés előtt egy bögre orbáncfű teát nyugtatás (már az nap a második bögre volt), amibe sokat tehettem, mert éjjel arra keltem, hogy ver a szívem mint az állat, lüktet a fejem, a bal lábam és balkarom is, ami kb 1,5 óra alatt múlt el.

2021. aug. 3. 10:02
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha a vérnyomásoddal nincs gond (attól is lehet fejfájás, ha magas), és rendszeresen fáj a fejed, akkor esetleg meg kellene nézni a lakhelyedhez legközelebbi fejfájás ambulanciát. Ott tuti kiderítenék mi a baj, mert erre szakosodtak.

Ha nyugtatás a cél, a citromfű tea (tablettában is van, sőt Valeriána/macskagyökérrel kombinálva) beválhatna, az nem okoz szív tüneteket.

2021. aug. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Már nem fáj a fejem, nem is szokott, csak ez a füleim környékénél lévő fül/fej zaj, ami zavar.

Vérnyomásom okés, vérképem/gerinc,nyak röngten stb. mind okés volt, sajnos annyira a fejembe vettem, hogy agydaganatom van, hogy már másra nem is tudok gondolni :/

Tegnap vettem lapacho tablettát, de lehet vszek citromfű teát is majd.

2021. aug. 3. 10:17
 7/8 Senior Séf ***** válasza:
100%
Az ilyen sokrétű és egymáshoz látszólag nem tartozó tünetet rendre valamilyen autoimmun fellángolás okoz. Az alvásod rendben van?
2021. aug. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy válaszoltál :)

Hát is-is, mikor először jelentkeztek a tünetek nem igazán tudtam rendesen aludni kb 1-1/5 hétig, utánna ment rendesen. Most úgy nézek ki, hogy a fülzúgásom néha csendesebb néha hangosabb, de még megvan, a bal kisujjam/tenyerem és könyökig azon a vonalon a kezem néha lüktet és vibrál. Elég sokat ülök munkám miatt is (bolti eladó vagyok) itthon is szoktam gépezni/tévézni, plusz most vettem kocsit és igyekszem sokat vezetni, hogy legyen tapasztalatom. Emellett elég komoly lúdtalpam van és épp várom, hogy kész legyen a speckó talpbetétem, mivel fájdogál a hátam/nyakam, ha ki egyenesedek. Jövő héten megyek masszőrhöz is, lehetséges, hogy a fülem a nyakam miatt zúg, sokat görnyedek, még ha oda akarok is rá figyelni, akkor is néha azt veszem észre, hogy görnyedek.

2021. aug. 23. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!