Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen problémára utalhat ha...

Milyen problémára utalhat ha a megszokottnál keményebb a herém?

Figyelt kérdés

Diszkomfort érzés a herékben, nem fáj, inkább csak kellemetlen, furcsa, sajgó érzés, valamint kemény mindkettő.

Prosztata környékén is ez a kellemetlen érzés, olyan mint mikor már tele a hólyagom, viszont vizelési ingerem nincs. Valamint a péniszem is ha végig tapogatom, a megszokottnál keményebbnek érzem már ernyedten is.( jobban a tövénél)

Ejakulálásnál mikor jön az inger, akkor is pár másodperc mire elkezd kilövellni. Ekkor sem fáj, csak olyan furcsa érzés az egész.( az ondó is normálisnak tűnik) Nemi betegség kizárva, nem volt kapcsolatom mostanában.

Ma kamilla teát kezdtem el inni, valamint borogattam is vele hátha gyulladás és talán segít valamit.


Szerintem elmegyek orvoshoz de addig is kiváncsi vagyok tapasztaltatok e már ilyesmit. Eléggé parázom az orvosoktól.



2021. aug. 2. 02:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Vőlegény fájdalom vagy kék here szindróma. Keress rá.
2021. szept. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!