Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Felfazas utani vegbelnyilas...

Felfazas utani vegbelnyilas koruli fajdalom mikor mulhat el?

Figyelt kérdés

Sikerult otthonhagynom a valtoruhamat furodk ejszakajan tegnap elott, ugyhogy vizes ruhaban mentem haza ejjel, es felfaztam. Azota nem konkretan ulesnel vagy szekelesnel van fajdalmam, hanem idonkent belenyilallgat.. ugy dontottem ezt a hetet emg kivarom, hatha elmulik, ha nem, orvos. Valaki jart mar igy? Kb mennyi ido volt mire elmult a fajdalom?

(Kivulrol egyebkent nem latni/erezni semmit)


2021. aug. 2. 06:20
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja igen, 23/F, nem volt meg ilyen problemam soha:)
2021. aug. 2. 06:21
 2/3 anonim ***** válasza:

A felfázás egy húgyúti bakteriális fertőzés és annak ellenére, hogy az állottvizes környezet segíti a baktériumok szaporodását, a közhiedelemmel ellentétben a vizes ruhában ücsörgés önmagában nem okoz felfázást.

A végbélfájdalom pedig nem tünete a húgyúti fertőzésnek.

Vagy aranyered vagy prosztata problémáid vannak. Menj orvoshoz!

2021. aug. 2. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, akkor lehet csak véletlen hogy most jött elő ez a probléma, elmegyek dokihoz
2021. aug. 2. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!