Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Athenozoospermiával van-e...

Athenozoospermiával van-e esélyem természetes úton teherbe ejteni a páromat?

Figyelt kérdés

2021. aug. 3. 12:08
 1/5 A kérdező kommentje:
2021. aug. 3. 12:16
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a mennyiség megvan ezért a válasz igen. Többet kell próbálkozni de semmi probléma nincs vele. 5 napot elvannak a hüvelyben, átlagosan minimum 2 nap így is kell a megtermékenyítéshez, de ha neked 4-5 nap, hát istenem, nem sietünk. :)
2021. aug. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szia! Köszönöm a válaszod. Igazából csökkent motilitást írt az orvos a papírra és eléggé megijedtem, talán azért is, mert nem értem az egészet. Nagyon sokat ülök, irodán dolgozok plusz otthon hobbiból is sokat gépezek. Ez befolyásolhatja az eredményt?


Tudom az orvostól kellene megkérdeznem, de ha itt tud esetleg valaki válaszolni, akkor nem írok 5000 forintért egy e-mailt.

2021. aug. 3. 12:48
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el picit sportolni. Nem kell sokat, csak mikor jól esik heti 1-2x egy órát sétálsz vagy futsz. Ha az étkezésed rendben van, azon nem kell változtatnod.
2021. aug. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. aug. 3. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!