Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fèrfiaknak mikor lesz elérhető...

Fèrfiaknak mikor lesz elérhető fogamzásgátlóhoz hasonló gyógyszer?

Figyelt kérdés

Vajon mikor lesz elèrheto.

Nyilván valamyen hormon kell ehhez ami gátolja a hím Óvár sejt termelést,vagy a mozgásukat.

De nagyon örülnék ha lenne és nem csak a nőktől várják majd el a hormon szedèst (rengeteg mellékhatása van, nem részletezem?



#védekezés #teherbeesés #Férfit fogamzásgátló
2021. aug. 3. 12:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
2021. aug. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
26%

Van hogy injekciot nyomtak a herébe, de utána a férfiaknak egyrésze végleges nemi vágy csökkenést tapasztalt


Tehát nagyon fáj és impotenciát okoz,ebbe csak balekok mennek bele majd

2021. aug. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
Úgy sem fogják átvállalni ezt a férfiak, sajnos. Amíg a gyereket a nő szüli, addig nem lesz a férfiban annyi felelősségtudat, hogy ezt a terhet majd önként cipelje.
2021. aug. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
41%

Így van.

Sok még a gumira is lusta és lányt kényszeríti hogy nélküle vagy szedjen gyógyszert.

Injekciot meg potenciális impotenciat biztos nem vállalunk

2021. aug. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

#3 vagyok. Igazából a nők is folyamatosan az egészségüket károsítják a tablettákkal, trombózisr okozhat, teljesen felborítja a testet, ereket roncsolja, csak ugye nekünk kötelességünk ez, ezért erről nem beszélünk.

A férfiaknak még tesztelés alatt van a dolog, egyből azt emelik ki, hogy DE! ezt meg azt okozhat, ezért sem fogják szedni.

2021. aug. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem muszáj senkinek hormonos cuccot szedni nőknek sem, én sem szedtem soha és nem is fogok senki kedvéért, akinek ez nem tetszik mehet máshoz. Nem nekem lesz szexhiányom...
2021. aug. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem soha nem lesz. Ez a magánvéleményem. Amúgy, érdekes összehasonlítani a női és férfi betegek gyógyszerszedési szokásait...pl ha nagyszülők élnek, elég nagy tételben merek rá fogadni, hogy a papa a gyógyszer neveit se tudja, mert a mama adagolja neki mindig. Az esetek többségében így van. Ezek után nem hiszem, hogy a nők a férfiakra merik majd bízni a fogamzásgátlás kérdését. Én egyébként óvszerpárti vagyok, mert a betegségektől is véd és lehet jönni itt hosszú párkapcsolattal, stb...sokan nem tudjak, hogy HPV-hordozók és azt se, hogy a másik megcsalja őket.
2021. aug. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%
6: Nem muszáj, de szerintem minden fiatal lánynak azt írnak fel kapásból, pár évnyi szedés/abbahagyás után meg majd érzi, mit művelt vele a tabi. :(
2021. aug. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
44%
8. 24 vagyok senki sem ír fel kapásból bogyót csak ha akarod...
2021. aug. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
32%
Igen és mennyi olyan eset van hogy a fiú küldi hogy gumit nem szereti,a lány meg szedni kezdi a kedvéért
2021. aug. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!