Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet valami bajom van,a...

Lehet valami bajom van,a himvesszömön meg a zacsimon ilyen fehér holyagok jelentek meg, nem tudom hogy ez most, mi segitsetek, mitévö legyek?

Figyelt kérdés
2008. dec. 9. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

lehet hogy most vetted észre a szörtüszőket, vagy a zsírmirigyeket.Ez teljesen normális.

Ha viszket, akkor viszont gombásodás, kezelni kell

2008. dec. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
16 leszek nem sokára január 25.köszi hogy irtál
2008. dec. 11. 18:55
 3/9 anonim ***** válasza:
egész pontosan h néznek ki ezek a fehér hólyagok? mint a pattanások? kemény/puha? gennyes? igen lehet szőrtüsző, vagy vmi fertőzés
2008. dec. 12. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
kemény és nem genyes nem viszket
2008. dec. 12. 10:15
 5/9 anonim ***** válasza:
Hi sztem mindenképp mutasd meg dokinak, nehogy vmi gáz legyen most vagy akár később.
2008. dec. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szia, nekem is hasonló kiütéseim vannak, és érdekelne h azóta voltál-e vele dokinál, vagy értél el vmi eredményt vhogy?
2009. jan. 6. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
helló igen voltam orvosnál és adot kenöcsöt de nem ezek miat de a legjobb ha elmész az orvoshoz és ha voltál ott szólj ha gondolod és hogy neked mit mondot mer térdekelne....
2009. jan. 7. 14:54
 8/9 anonim ***** válasza:

szia, szóval nem ezekre adott kenőcsöt?esetleg neked is fordyce pöttyeid vannak, mert közben ráakadtam erre a 'jelenségre' a neten és nekem tutira ilyenjeim vannak. Tehát ha neked is az: nem tud vele mit kezdeni a Doki?

Köszi

2009. jan. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hello.


Na, fiúk, nekem is hasonlóm van. Én leginkább szörtüszőnek nevezném. Nekem kb. olyan 1 éve van. Teljesen elmúlik. Vannak újak, de a régiek már elmúltak. Mióta maszturbáltok, mert valószínű a korai kezdéstől van?

2009. febr. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!