Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Spermiumokat, minőségüket és...

Spermiumokat, minőségüket és a pénisz illetve herék működését, növekedését-méretét befolyásolja-e a zsebbe rakott telefon vagy bármi elektronikus készülék?

Figyelt kérdés
Spermiumokon mi segíthet akinek kevés vagy sok életképtelen van?
2010. aug. 29. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Tudtommal a meleg - pl az ölben tartott laptop - káros hatással van mind a mennyiségre, mind a minőségre.


2 millió alatt nem érdemes kezelni, az gyakorlatilag terméketlenséget jelent. Egyébként sok jót mondanak a cinkről és a Fer14-ről.


Javaslom, kérdezd meg ugyanezt a Gyerekvállalás-nevelés/Teherbeesés topicban, ott vannak sorstársaid, akik segíthetnek.

2010. aug. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
azt nem tudom, de a cigi igen
2010. aug. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Erről én is hallottam, hogy káros lehet a nadrágzsebben tartott mobiltelefon, de viszont azt nem tudom hogy mennyire igaz is :S . Szerintem biztos van valami valóságalapja a dolognak, de nem hinném hogy annyira veszélyes lenne mert akkor már egy ideje elég sok embernek feltűnt volna... Remélem tudtam segíteni, mégha konkrét válasszal nem is tudtam szolgálni neked.
2010. aug. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy két millió alatt nem érdemes kezelni???????????????????? Ne viccelj, az maradjon úgy? A férjemnek egy millió volt a maca vibe úgy rendbe vágta, hogy három hónap mulva a kontrolon harminc milliót produkált, szedte még az E és C vitamint.
2010. aug. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

elvileg a sugárzásra a herék érzékenyek, kérdés, hogy menni sugárzást bocsát ki egy mobiltelefon, igaz azt eléggé tartósan, hiszen nem 5 percig van a zsebedben a telefon

egyes vélemények szerint agydaganatot is okoz, de ugye ez sem bizonyított

úgyhogy igazából nem tudja senki

azt szokták mondani biztos ami biztos alapon, hogy serdülő fiúk ha lehet ne tartsák a mobilt a heréik mellett

2010. aug. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A sugárzás káros lehet a sperma minőségére!Azért is mondják az orvosok,hogy a mobil telefon használata közben legalább 25 centire legyen a férfi hereitol!
2023. márc. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!