Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Teljes körülmetélésem volt...

Teljes körülmetélésem volt 32napja. A makk peremén krónikus gyulladás és kis részén letapadás. A doki szerint minden rendben de a járás is fáj. Remélem rendbejön mert elég reménytelen a dolog.. Nektek mennyi volt a gyógyulás ideje?

Figyelt kérdés

2021. aug. 22. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Írass fel antibiotikumot
2021. aug. 23. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Rosszul fogalmaztam, a gyulladás és letapadás az a műtét előtti állapot, az javult már. Egyszer sem váladékozott és nem vérzett. Járás közben az fáj, hogy húzódik és mozog a műtött rész a makk alatt.

Remélem ha még várok 3-4 hetet használható lesz.

2021. aug. 23. 15:36
 3/6 Mcshen válasza:
100%
Engem 3 hete metéltek körül. A perem alatt nekem is fájt mert természetesen valamennyire be fog gyulladni. Tudom ajánlani a Microdacyn gélt, nagyon elősegíti a gyógyulást már nekem egyáltalán nem fáj pedig csak 1 hete használom. Elég drága és baromi nehezen kapható de nagyon erős gyógyító hatása van. Ha meg szerzed használd naponta 2x kend be mindenhol ahol fáj vagy sebes. Remélem ez segít valamennyire :)
2021. aug. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, teszek vele egy próbát hátha gyorsít a gyógyuláson :-) .


Mindig visszahúzódik lehet az is lassít, műtét után kötszert sem kaptam csak egy gézlapot az alsónadrág és a pénisz teteje közé. Dr Fekete műtött, szerinte nincs baj, sebkezelésen voltam helyi urológusnál ő azt mondta hogy még egy hónapot várjak vele.

2021. aug. 24. 11:42
 5/6 Mcshen válasza:
Nekem majdnem az egész makkom sebes volt és be volt gyulladva. Fitymaszűkület miatt műtöttek és le is volt tapadva egy jó darabig. Amióta használom a gélt már alig sebes és a doki is meglepődött hogy 5 nap alatt hogyan gyógyult ennyit. A varratok helyén is be kenem ott is már lejjebb ment a gyulladás. Kitartást! :D
2021. aug. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Durva állapot volt nálad is.


Én a műtéti területhez nem nyúlok, csak belocsolom betadinnal hátha oda is jut.

Kontrollon 2 hét után mondta az orvos hogy már betadinból elég két naponta egyszer.


Rá egy hétre másik orvoshoz mentem hogy tisztítsa ki a műtött területet mert én nem tudom. Kitisztította de azt mondta hogy gyógyult csak fáj még.


Köszönöm, igyekszem állni a sarat de a fájdalomtűrésem elég kicsi 😃De kipróbálom majd a gélt hátha nekem is gyorsít.

2021. aug. 24. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!