Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez mitől lehet?

Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy nekem másképp nő a "szakállam" (amit még nagyon nem mondanék annak😅), mint a családomban más férfiaknak. Kb. 1 éve borotválkozom de észre vettem hogy míg a többi férfi rokonomnak csak az álla alá vagy az ádámcsutkájuk tetejéig nő a szőr, addig nekem bőven az ádámcsutka alatt 3 centiig. Igazából tetszik mert minden vágyam hogy egy pár év múlva "hatalmas" szakállam legyen😅 csak kíváncsi vagyok hogy ez mitől lehet, mert nem nagyon találtam róla semmit.

2021. aug. 23. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Genetika
2021. aug. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam, de azért én furának találom hogy senki másnak nem ilyen..
2021. aug. 23. 15:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy Kabir Bedi kedvelte régebben az anyukádat?
2021. aug. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sokgénes öröklődés, mondják erre a genetikusok.
2021. aug. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem az arcomon alig alig van par szorszal... bajuszt kiveve mert ott suru.

De aztan az allam alatt, toka rész le az adamcsutka alatti resz suru eros szortenger...

Amivel nem lenne bajom csak igy semmi eselyem egy normalis borostara se nemhogy szakallra hogy az arcomon meg ritka a szor...

2021. aug. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!