Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha 15évesen kezdtem el masztur...

Ha 15évesen kezdtem el maszturbálni akkor lehet azért vagyok későn érő? Fiú

Figyelt kérdés

15 évesen kezdtem el a masztit,és akkor még semmi mutálásra jel nem volt,hangom mutáltmár,már szőrösödik is,már borotváltam is lennt.

Mert későn kezdtem el lehet azért vagyok későn érő?

Nem is vagyok egy magas pedig báttyám 172cm én pedig most 157cm.

Orvos szerint sokat nőttem és a vérképem is rendben,tesztoszteron szintet lehet látni a vérképen?

Meddig nőhetek,vagy tudok valamit tenni?

Annyira rossz hogy általános iskola óta,hogy én vagyok a legkisebb.

Egy fiú.....



2021. aug. 24. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak ha Endokrinologusnkeri akkor lathato de am rendben vagy
2021. aug. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Van összefüggés, de pont fordítva. Azért kezdted el későn, mert későn érő vagy. Ha az orvosod szerint minden rendben, egyelőre ne aggódj!
2021. aug. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%

Azt nem mondtad hogy hány éves vagy de nem hiszem hogy a maszturbálás miatt maradtál alacsony. Én már 12-3 éves korom óta csináltam és csak 17-18 éves koromban nőttem nagyot 190 centire.

Igyál sok tejet az talán segít ha még növésben vagy. Azon kívűl a magasság genetika, nem törvényszerű hogy olyan magasra nősz mint a testvéred

2021. aug. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%

Nincs a dolgok között összefüggés.


A magasságot a genetika határozza meg. A későn érő rész alatt nem tudom mit értesz pontosan, de nem befolyásoló tényező az önkielégítés.

2021. aug. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A 3-as abban téved, hogy a tej a növekedést serkenti. A tehéntej önmagában fogyasztva inkább káros, mint hasznos. Dr. Weixl-Várhegyi László azt mondja, hogy a tehén a bocinak készíti a tejét, hogy jó nagy marha legyen belőle. – Ez azt jelenti, hogy olyan növekedési hormont termel a tehén, ami a bocinak jó, de az embernek nem jó. A kis testű kecske teje hasznos lehet.
2021. aug. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem azért.
2021. aug. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

a heréid méretéből lehet következtetni hol tartasz a serdülésben


[link]


illetve a tanner skála alapján

[link]

2021. aug. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az meg hogy milyen magas leszel, genetika
2021. aug. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!