Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kinek mi a tapasztala Dr....

Kinek mi a tapasztala Dr. Nagy Marianna urulógusról?

Figyelt kérdés
Körülmetélés elött állok (egészségügyi okok miatt muszáj), és keresem a megfelelő orvost illetve azt a helyet ahol altatásban is csinálják.

2021. aug. 26. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
16%
Ferfi dokit keres jobban jarsz
2021. aug. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miért?
2021. aug. 27. 09:32
 3/7 anonim ***** válasza:
44%

na most lepontoztak nők.

Mert 1 férfidoki jobban átérzi mivel neki is az van ami neked. Nőnek meg csak egy beteg vagy ugy sem fogja átérezni, gondol bele látsz egy filmet ahol tökön rugnak valakit kb átérzed h fáj vagy becsipi zacsit azt is atfut hidegrazas rajtad 1 nő meg juj ez biztos fájt

(ezt is pontozatok le csajok , igaz férfiak egeszsége rovatban nem tudom mit kerestek de nyilvan jol elvagytok itt)

2021. aug. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Valahol egyetértek a hármassal, de én inkább úgy közelíteném meg a dolgot hogy egy megbízható orvost keress. Olyat akiröl sok pozitiv dolgot lehet hallani. Sok bunko orvos van, nemtöl függetlenül ezért a neme nekem inkább másodlagos dolog.

Sajnos a kérdésedre nem tudok választ adni, nem ismerem ezt az orvost.

2021. aug. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
szerintem a női doktor legalább olyan jól megcsinálja, mintha férfi lenne. Ez nem nemtől függ, hanem a hozzáértéshez. Szerintem ha szimpatikus, bátran menjél hozzá és csináltasd meg a metélést, ha már szükséges.
2021. aug. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
Nagyon nem ajánlom. Szerintem igaz, hogy inkább férfihez menj, mert ő nagyobb valószínűséggel érzi min mész keresztül.
2022. jún. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Megvolt azóta a metélés?
2023. szept. 9. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!