Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Más fiatal férfiaknak hogy...

Más fiatal férfiaknak hogy hogy ilyen „szép” a lába? Nekem hiába csinálok bármit újra bőrkeményedéses lesz?

Figyelt kérdés

Már régóta ez van és bármennyit használok bőrpuhítót, pár nap múlva újra ilyen lesz. Őszintén szólva eléggé zavar.


Nyáron amikor sokan vannak mezítláb vagy papucsban annyi más fiatal férfin észrevettem már, hogy nem ilyen a talpa.



#láb #talp #lábfej #bőrkeményedés #bőrpuhító #lábbőr
2021. aug. 28. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon durva a helyzet,akkor pedikűrös tud segíteni. Habkővel/ reszelővel próbálkozhatsz otthon, utána lehet a krémet használni.
2021. aug. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze,lehet reszelni,krémezni,habkövezni,én is szoktam,de 2-3 nap ás visszakeményedik. Minél többet reszelem,annál gyakrabban kell. Sajnos ismerős
2021. aug. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
lehet más probléma is, pl. nem jól van terhelve a lábad, lúdtalp, stb. ortopéd orvos lehet, meg tud vizsgálni és tud segíteni.
2021. aug. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Cipő...
2021. aug. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
elmész doktorhalas kezelésre (vagy veszel magadnak)
2021. szept. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!