Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Használtok- e bidét, ha nem...

Használtok- e bidét, ha nem miért nem?

Figyelt kérdés
utóbbi időben egyre több humoros műsor foglalkozik a vonalkódos alsógatyával. A közönség térdét csapkodva nevet. Ez olyan jópofa?

szept. 1. 20:23
A kérdező szavazást indított:
használsz bidét?
ha nem, miért nem?
pótolod-e akár zuhanyrózsából alsómosással?
szerinted kell az a bidé, vagy minden úgy jó, ahogy edddig?
13 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
92%

Sose értettem a bidét. Odaguggolsz és vereted a valagadra a vizet, aztán hadd fröcsögjön a szar szerteszét? Az nem más, mintha a zuhany alatt csapatnám kis a fost a zuhanyfüggönyre.

Én kitörlöm papírral, aztán nedves törlővel egyszer, majd megint papírral.

szept. 1. 20:35
 2/3 A kérdező kommentje:

jól csinálod. De sajnos kevesen csinálják így.

(a bidéhasználat nem így működik)

szept. 1. 22:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Dolgom végeztével zuhanyrózsával + szivaccsal adok a körtéknek. Még munkahelyen is elszaladok a zuhanyzóba, nem tudok a sz*ros seggemen ülni egész nap. Lehet mondani, hogy nagy igényű vagyok, de bocs, 21. század, adottak a lehetőségek, akkor hajrá.
szept. 15. 13:31
Idősebbek is elkezdhetik online és ingyenes rejtvényfejtő játékunkat

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!