Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Használtok- e bidét, ha nem...

Használtok- e bidét, ha nem miért nem?

Figyelt kérdés
utóbbi időben egyre több humoros műsor foglalkozik a vonalkódos alsógatyával. A közönség térdét csapkodva nevet. Ez olyan jópofa?

2021. szept. 1. 20:23
A kérdező szavazást indított:
használsz bidét?
ha nem, miért nem?
pótolod-e akár zuhanyrózsából alsómosással?
szerinted kell az a bidé, vagy minden úgy jó, ahogy edddig?
18 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Sose értettem a bidét. Odaguggolsz és vereted a valagadra a vizet, aztán hadd fröcsögjön a szar szerteszét? Az nem más, mintha a zuhany alatt csapatnám kis a fost a zuhanyfüggönyre.

Én kitörlöm papírral, aztán nedves törlővel egyszer, majd megint papírral.

2021. szept. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

jól csinálod. De sajnos kevesen csinálják így.


(a bidéhasználat nem így működik)

2021. szept. 1. 22:09
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Dolgom végeztével zuhanyrózsával + szivaccsal adok a körtéknek. Még munkahelyen is elszaladok a zuhanyzóba, nem tudok a sz*ros seggemen ülni egész nap. Lehet mondani, hogy nagy igényű vagyok, de bocs, 21. század, adottak a lehetőségek, akkor hajrá.
2021. szept. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
63%

3-as egyáltalan nem nagyigényű, ez a normális. És nem 21. századi hóbort, mert már az ókorban is mosták a valagukat az emberek. Ázsia, Közel-Kelet, Mediterrán térség. Papír ugyanis nem volt, vagy ha volt, drága volt, víz viszont mindenütt van, ahol állatok vagy emberek vannak, hisz enni, inni kell. Aztán jött az olcsó papír keletről (Kínában terjedt el először), és a többség leszokptt a fenékmosásról.


Én munkahelyemen tartok a szekrényemben egy kis 450 ml-ea műanyag palackot, aminek a kupakjába lyukat fúrtam egy golyóstollal. Ha szarok, akkor beviszem magammal a WC-fülkébe, papírral letörlöm a nagyját, majd hátranyúlok a palackkal, gyengén spriccelem és a másik kezemmel ledörzsölöm a szar maradványait. Nem a körmeimmely hanem az ujjbegyeimmel. Szappanozni ott nem szoktam, csak otthon. Seggmosás után szappanos kézmosás.

Eddig az összes barátnőmet, szexpartneremet rávettem, hogy rendszeresen tisztálkodjanak, mert én olyan nővel nem tudok együtt lenni, aki csak papírral szétkeni a szart a seggén. Menstruáció idején meg különösen fontos, hogy rendszeresen mossák a muffot.


Mondjuk én vizelés után is elmosom a cerkát a csap alatt, 2-3 másodperc és nem hugyos fasszal kell léteznem.

2022. jún. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!