Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Jövőhéten műtenének fitymaszűk...

Jövőhéten műtenének fitymaszűkület miatt, és eléggé megosztó/változó dolgokat olvasok erről, pl.: Hogy nem szükséges a műtét de közben mégis,vagy hogy kenőccsel is gyógyítható?!

Figyelt kérdés

Az dokinő pedig kicsit fura volt nekem, egyből a műtétet javasolta, megnézett gyorsan és ennyi, hátra tudta húzni a bőrt egy kicsit volt kellemetlen, mondta hogy ez jó, de elmondtam neki hogy merev állapotban picit tudom hátrahúzni csak, nemtudom csak úgy fel le húzni, felírt betadint mondta hogy 2het mulva mondjam el neki mi változott ma pedig már hívott hogy műtét.



Szóval valaki tudna segíteni ebben? Előre is köszönöm a válaszokat.



2021. szept. 2. 14:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%

Meg se várta, hogy a kenőcsnek mi lett az eredménye? Ő hívott fel pár nappal a kenőcs felírása után? Furcsa.


Hát egyet jól jegyezz meg: jogod van visszautasítani a műtétet. Sőt, ha most visszautasítod, még akkor is elmehetsz hozzá mondjuk fél-egy év múlva, hogy meggondoltad magad. De ha körülmetélnek, akkor nincs az a földi hatalom, amelyik visszaállítja az eredeti állapotot.

És ez nem olyan, mint egy szívműtét, hogy ha halogatod, akkor egyszer csak katasztrófa történik, és rámegy az életed.


Ha úgy gondolod, keress föl másik urológust magánban. Azzal nem vesztesz semmit.

Látatlanban nyilván nem lehet mit mondani.

2021. szept. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

Férjemnek is hasonló volt, rettenetesen bánja a műtétet, pedig már legalább 15 éve volt.

Valóban jól gyógyítható, csak türelem kell hozzá, és nem szabad elhanyagolni. Amit a férjem tapasztalt a műtét után, és állandó is maradt: sokkal kevésbé érzékeny a makk, sokkal több behatás kell, hogy érezzen bármit.

Ő a mai napig szomorúan mondja, hogy bár ne hallgatott volna az orvosra. Rengeteg külföldi cikket átnyálazott azóta a témában, azt mondta, csak Magyarországon erőltetik egyből a műtétet ennyire, hogy ne kelljen a pácienssel többet foglalkozni. Én nem tudom, így van-e, bár sajnos nem lepne meg.

2021. szept. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ugyan ilyen szűkületem volt mint neked.

De engem nem metéltek teljesen körül.

Úgy műtötték, hogy felülről nézve a fityma elejét bevágta azt összevarrták mindkét vágás mentén pár öltéssel csak. "V" alakban képzeld el. Remélem érthetően írtam.

Sokkal nyitottabb lett a fityma kellet fél év mire elnyerte végleges alakját rendesen megnyúlt de utána nem volt szűkület.

2021. szept. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
28%
páromat műtötték, egyáltalán nem bánta meg, sokkal jobb lett a szex
2021. szept. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Nekem is van ilyen problémám, pont ahogy írod. Csak punnyadtan megy hátra, illetve akció közben (természetesen fájdalommentesen), így sosem jelentett hátrányt. Viszont amennyire érzékeny alatta (kézzel érintés inkább fájdalmas), sosem metéltetném körül, de irtóznék a más által említett bevágásos dologtól is.
2021. szept. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%

“ sokkal jobb lett a szex”


Neki is?

2021. szept. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
56%
#6 nyilván neki, nekem nem változott. neki azelőtt konkrétan fájdalmas volt a feszülő bőr miatt
2021. szept. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%
7 értem. Az kellemetlen...
2021. szept. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%
#8 ezért döntött a műtét mellett. ha egészségügyileg nem lett volna indokolt, nem vesződött volna vele. egy hónapon keresztül gyógyult
2021. szept. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 10 napja volt műtét de nekem annyira egyértelmű hogy szükséges volt. Legalább én nem tudom meg báni
2021. szept. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!