Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan legyek szőrösebb?

Hogyan legyek szőrösebb?

Figyelt kérdés
16 vagyok, az összes osztálytársam szőrösebb, fejlettebb nálam. Mit tegyek hogy szőrös legyen a lábam, meg mindenem?

2021. szept. 5. 18:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyrészben genetika, tehát bármit teszel, nem nagyon fog érni semmit.
2021. szept. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy érzed, hogy nagyon le vagy maradva a fejlettségben a kortársaidhoz képest, beszélj a háziorvosoddal! Ha indokolt, ő tud majd adni beutalót endokrinológiai kivizsgálásra.

Ha viszont csak annyi a gond, hogy nem vagy szőrös típus, azt nem tudod befolyásolni, mert egy genetikai adottság, ahogy az első is mondta.

2021. szept. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem tudod befolyásolni, de örülj neki, most a szőrtelenség a menő.
2021. szept. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Meg praktikusabb is, nem hullajtod mindenfelé a szőröd. Vagyis igen, de ha rövidek a szőrszálak, és még a színük is halvány, akkor nem feltűnő.
2021. szept. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem van eladó szőrom. Fe tudod ragasztani ahova akarod. Olyan mint az eredeti..
2021. szept. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehetsz kicsit későn erő. Ha igy van hamar utol fogod érni a társaidat a szőrösödéssel- A fanszőrzeted mikor kezdett nőni?
2021. szept. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem örülj neki. Én nagyon szőrös vagyok és irigylem azokat akik nem.
2021. szept. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Tényleg örülj neki inkább, már bocs, hogy elkanyarodok a témától, de dolgoztam takarítóként külföldön hotelben meg hajón is, nincs rosszabb, mint egy szőrös vendég után takarítani. Kb. lehetetlen, hullajtja mindenhová a hosszú szőrét.

Vagy főzésnél, kajakészítésnél is egyfolytában belemenne a kajába, szendvicsbe a karodról is a szőr. Semmi jó nincs benne. Tudom, hogy a nők karjáról is ugyanúgy hullik a szőr, de mivel az ő szőrszálaik rövidek, mert ált. borotválják, így azok a pindurka szőrszálak, ha akármilyen kajába belekerülnek észrevehetetlenek. De a te hosszú szőrszálad (ha lenne) nem lenne túl gusztusos, meg mindig szedegethetnéd ki a szádból.

2021. szept. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Örülj neki,hogy nem vagy szőrös! Én mindenhol tiszta szőr vagyok,de a fürdőszoba,ágynemű,minden a szőrömmel volt tele.Anyám vett egy elektromos testborotvát,hogy szőrtelenítsem magam,azóta használom.
2021. szept. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az nagyon jó ha nem vagy szőrös, a többiekkel meg ne törődj.
2021. szept. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!