Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Végbélrepedés gyógyulás ....

Végbélrepedés gyógyulás . Kinek mi vált be? #fissure

Figyelt kérdés
Hali kb 4-5 hónapja van végbélrepedésem nagyon szenvedek a fájdalomtól orvosnál voltam megállapította hogy végbélrepedésem van kaptam krémet de nem gyógyul. Amit eddig olvastam étrend változtatás és a krémek használata de semmit nem segít. Írjatok kinek mi vált be és hogy szűnt meg. Válaszokat előre is köszönöm .

2021. szept. 6. 01:25
1 2
 1/15 Ypszilon1980 ***** válasza:
80%
Ne is várd, hogy elmúlik egy nap alatt. Hetekig vagy akár hónapokig is eltarthat.
2021. szept. 6. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Ypszilon1980 ***** válasza:
83%
Akárhogy. Kiszárad, kemény a széklet, kevés folyadékot iszik, gyógyszer mellékhatás is lehet pl.
2021. szept. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

nekem a végső megoldást az hozta el, mikor a végbélkúpra shea vajat kentem, és úgy tettem fel, a lényeg a shea vaj bejuttatása volt. De ha fel is épülsz figyelj oda mindig a laza székletre, mert én megfeledkeztem az egészről, abbahagytam az aszalt mangózást és brokkolikivonat szedést, kevés folyadékot ittam s megint megtörtént, igaz most sokkal enyhébb mint először volt.

Tiszta shea vajat kell beszerezni,ami darabos.

2021. szept. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
37%
előző vagyok, mikor annyira fájt, h hozzáérni nem bírtam, FLP-s aloe vera first spray-t fújtam oda , ez nagyon jó volt, a fájdalmat is csillapította
2021. szept. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat . Vannak még rendes emberek akik együtt éreznek más fajdalmaval. 🙏🏽
2021. szept. 23. 02:08
 6/15 anonim ***** válasza:

kipróbáltam még egy módszert ami egy nap alatt nagy mértékű javulást hozott.egy reparon kúpot a végbélnyíláshoz tettem, csak simán a nyílásra/hoz tenni, nem kell felnyomni...fenékkel összezárni és lefeküdni vagy 2 órára. Már egy alkalom sokat javított. Egy nap kb 3x használtam mert a wc-sek miatt mindig le kellett törölnöm, és ma már rendesen tudok járni is! Tegnapelőtt még csigatempóban csoszogtam mint egy vénasszony.

A lényege az lenne, h felolvasztod és a kúpot mint krémet használod, szóval így is lehetne, h felolvasztod és miután krémessé válik, odakened, csak én nem pancsoltam vele, inkább csak odatettem és hagytam, h magától elintéződjön ..egy rongyot érdemes odatenni mert lehet kifolyik picit. Eddig ez a legtutibb módszer nálam, sok szir-szart kipróbáltam már.

De amúgy ha neked beljebb van vmi repedésed akkor viszont muszáj fellőnöd egy kúpot is...nekem most csak kívül van inkább a repedés

2021. szept. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

16-os Mondjuk igen leírtuk, pl brutál durván kivitelezett seggbekukitól!!!

A megoldást is leírtuk nem? Ne dugasd magad seggbe minden hajléktalannal!!!

Amúgy meg kérdező repedjen lukad homlokodig!!!


Emojit meg hiába raksz buzzancs, nekem nem mutatja a böngésző csak egy négyzetet!4!44444!4444!!!!!!!!!!!!!!

2021. okt. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Szopd le te csira és kuss a neved oke by by😂😂😂😂😂
2021. okt. 2. 20:15
 9/15 anonim ***** válasza:

Kösz nem, én hetero vagyok.

Ja és tényleg ha mondjuk nem ánuszba rakatod magad a hajléktalanokkal csak lecumizod őket akkor nem reped lukad homlokodig.

Ha minden igaz volt már egy szopófantom, biztos jól kijönnétek te kis buzzancs!

2021. okt. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Na takarodj ragyi Rambó kutya nem kiváncsi rád🤣🤣🤣🤣🤣
2021. okt. 2. 20:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!