Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit csináljak, ha stressz...

Mit csináljak, ha stressz miatt nem áll fel?

Figyelt kérdés
Nemrégiben megismerem egy lányt, aki nagyon nagy hatással volt rám, teljesen egy húron pendülünk, minden oké kivéve a szexet..sajnos van egy újkeletű betegségem ami miatt béta blokkolót szedek..első szexuális próbálkozásnál valószínűleg ezért nem állt fel..iszonyatosan rosszul éreztem magam, majdnem elsüllyedtem szégyenemben. A lány megértő volt, viszont azóta már kétszer próbáltuk és sajnos mindig visszatér az az emlék..és nem tudok ellazulni, rágörcsölök. Előtte sosem volt ilyen gond, azóta abba is hagytam a gyógyszer szedését..de tanácstalan vagyok, mert nagyon szeretném őt mindenhogy boldoggá tenni, és nem akarom emiatt elveszíteni.

2021. szept. 6. 14:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
10%
Méret rendbe van?
2021. szept. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem extra nagy, átlagos, 16,5cm felállva. Eddig nem volt gond sosem, nem ő az első nő az életemben.
2021. szept. 6. 14:58
 3/15 anonim ***** válasza:
54%
Szex előtt legyen egy romantikus, közös főzés kis borozással egybekötve. Lelazít titeket és nem lesz gond az erekcióval!
2021. szept. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Pont ez volt tegnapelőtt, nálam boroztunk és csináltam neki kaját, akkor nagyon kívántam este csak mindketten rohadt fáradtak voltunk és bealudtunk. Aztán másnap átmentünk hozzá, ahol amúgy az egész “kudarc” történt és nem jött össze a dolog. Emiatt én nagyon kivagyok..ő viszont megértő velem, sokat segít de tudom hogy nem lehet ezt a végtelenségig húzni. Plusz úgy érzem magam most mint egy szerencsétlen balfasz
2021. szept. 6. 15:01
 5/15 anonim ***** válasza:
57%
Hát most még rosszabb, ha így rágörcsölsz már az elején, hogy fuh mi lesz ha...Próbálkozzatok, egyszer sikerül és utána meglátod, hogy mindig működni fog.
2021. szept. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
14%
Potencianövelő.
2021. szept. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
40%
Túl komolyan veszed a dolgot, semmi kényszer nincs benne. Amíg izgulsz, addig nem fog sikerülni. Teljesen természetes dolog, látod hogy megvárja míg megnyugszol.. Mást nem lehet tanácsolni, mint hogy nyugi. Az 1. úgyis általában pár másodperces, nincs miért aggódni.. :D csak ezt elfelejtik elmondani az öregek! :D A 2. meg már nem az 1., így máris megoldódott.
2021. szept. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
52%
Rohadt egyszerű, elmész kardiologiara és szólsz. Kardiológus mellett dolgoztam 2 és félévet maganban, el sem tudod képzelni mennyi férfi fordult ezzel a problemaval hozzánk. Tudtuk orvosolni is.
2021. szept. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Pont a kardiológus írta fel a béta blokkolót. Amúgy felkészített rá, hogy lehet ilyen hatása. Amúgy köszönöm a válaszokat. Tudom hogy le kéne higgadjak. Csak..olyan szomorú, hogy pont akkor jön ez elő amikor az ember tényleg mindent meg szeretne adni a másik félnek. Plusz mostmár az a para is bejött a képbe, hogy emiatt lehet elveszítem. Mindenesetre megpróbálok lehiggadni és összeszedni magamat.
2021. szept. 6. 15:37
 10/15 anonim ***** válasza:
65%
Akivel én dolgoztam szimplán annyit mondott az uraknak, hogyha panaszuk nem enyhül, akkor jöjjenek vissza és kitalál valamit.:) Egy próbát asszem megér :)
2021. szept. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!