Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Rövid fitymafék. Problémás...

Rövid fitymafék. Problémás lehet? (20/F)

Figyelt kérdés

A fékem szinte biztosan rövid. A fitymát viszont teljesen hátra tudom húzni, tehát nincs szűkületem. Merev állapotban érzem kicsit feszülni a féket mikor teljesen hátrahúzom, illetve húzza vissza a makkot, de semmi más. Ha elengedem, a bőrt nem tartja teljesen vissza; a makk pereme alatt megáll, de nem olyan feszesen ahogy gondolom hogy természetes lenne (mármint egy rövidebb idő után visszahúzódik teljesen magától). Van valakinek hasonló tapasztalata, vagy egyből dokit keressek fel? Még nem vagyok túl az első alkalmon (ilyen is van, igen), ezért kérnék egy kis segítséget ebben hogy mennyire járható ez így mondjuk doki vagy műtét nélkül.

Előre is köszönöm!


2021. szept. 6. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Szeritem rendben van ne agod tul latalanba szeritem igy van
2021. szept. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igyekszem nem túlaggódni, köszönöm a választ! :) Remélem még jön reakció
2021. szept. 7. 10:01
 3/5 anonim ***** válasza:

sajnos már unjak az emberek h ismétlődnek kérdések. de 3 csoport van itt

1. aki elküld dokihoz

2. aki nem küld mert nincs gond

3. meg csak lepontozza ami neki nem teszik :D

2021. szept. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az elsö védekezés nélküli aktusnál ugyis kiderül hogy probléma e vagy sem. Ha igen akkor kényelmetlen lesz. De akkor is el tudsz menni dokihoz megcsináltatni. Mivel a higéniád nem befolyásolja, igy szerintem most még ne idegeskedj miatta.
2021. szept. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kell aggódni!
2021. szept. 9. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!