Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi történne, ha egy normálisan...

Mi történne, ha egy normálisan fejlődő tizenéves tinédzser fiú elkezdene tesztoszteron kezelésre járni?

Figyelt kérdés

2021. szept. 8. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szóval mi lesz veled, miután a konditeremben a helyi dílertől vett illegális vackokat beszúrod? >:)


Belenyomorodsz.

2021. szept. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Atyaúristen, semmi hátsó szándékból csak megkérdeztem, mert eljátszottam a gondolattal, hogy mi lenne HA VALAKI használná.
2021. szept. 8. 20:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Elindulna nöimellesedes mivel elkezdene termelni tested ösztrogent
2021. szept. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Leállna a szervezet saját tesztoszteron termelése, mivel külső forrásból megkapná.

Ez később természetesen problémákat okozna ha abbahagyják a tesztoszteron pótlását. Felléphet gynecomastia, hajhullás, libidócsökkenés vagy teljes eltűnése, merevedési probléma, terméketlenség.

2021. szept. 9. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
7%
en kaptam orvostol tesztoszteron inekciot,megnött a dakom es több spermám lett
2021. szept. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mivel van elég tesztoszteron a szervezetedben, ezért a heréid leállnak a termelésével, és mivel nincs rá szükség, elkezdenek sorvadni.
2021. szept. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!