Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez mással is volt már, mikor...

Ez mással is volt már, mikor múlik el?

Figyelt kérdés

Röviden annyi hogy kb fél éve nincs nagyon libidom, karantén vége felé valahogy elment a kedvem tőle, nagy volt a stressz lehet azért, először azt hittem meleg vagyok, de az nem, aztán meg most azért vagyok depressziós mert ez van, egyszer kétszer vissza jött, de messze nem úgy mint régen, már mindent megpróbáltam, az igazság az hogy kb egy éve volt iylen egy két hétig, de az teljesen elmúlt, én hormon hiányra is gondolok. Már ez teljesen kikészít.

Szerintetek miért van ez?

16/f


2021. szept. 16. 16:24
 1/1 anonim ***** válasza:

16 evesen max azert gyenge mert nem vered hormon hiany nem hiszem mert elvileg ebben korban van tetöponton.

Meleg nem hiszem h vagy de bisex lehet de attol meg midenkire allna . Lenyeg felesd el h gond van mert nincs max atmenteti

2021. szept. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!