Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mivel tudom kihullasztani a...

Mivel tudom kihullasztani a szakallam es a bajuszom?

Figyelt kérdés
Segitsetek 17 eves fiu vagyok es vagy egy kis szakal az allamon es bajuszom es azt szeretnem kerdezni, hogy mi az amivel ki tudnám irtani, hullasztani van erre valami hazi modszer? Ja es ne mondjatok, hogy ott a borotva, gyanta meg ilyenek, meg hogy fogadjam el magam igy ahogy vagyok meg hogy ez sok lanynak tetszik mert nem!! De tenyleg valaki segitsen mert nagyon csunya es undorito ez irjatok sokan modszereket

2021. szept. 16. 17:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Öhhh... Hát azok a férfiak, akik nem akarnak szőrt az arcukra, általában borotválkozni szoktak.
2021. szept. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Női hormonok és lézeres szőrtelenítés.

Vagy megbarátkozol a gondolattal, hogy a felnőtt férfiak borotválkoznak.

2021. szept. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Velkám tú dö ríl vöröld...
2021. szept. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
1es valaszolo: en azert nem akarok borotvalkozni mert egyre vastagabb lessz a szor es mar most is az
2021. szept. 16. 17:40
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Így jártál, legközelebb szüless nőnek 🤷🏼‍♂️
2021. szept. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%

Azért mert most 17 évesen egy kis folt szőr van az álladon meg van egy zsíros csemegebajszod az nem a világvége. Borotváld le és kész.


Most nem szerettelek volna megbántani. Annyi idősen én is utáltam meg a borotválkozást is. 19-20 éves koromra már elég dús szakáll lett belőle. Őregített de jól állt és a nőknek is jobban bejött. Azóta imádom.

2021. szept. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem a borotválkozástól lesz erősebb a szőr, magától is erősödik egy ideig. Ha a borotválkozástól egyre erősebb lenne, így 40 évesen már gyilkolni tudnék a borostámmal.
2021. szept. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
És azért jelent meg a szőr az arcodon, mert borotválkozni kezdtél? Inkább fordítva, nem gondolod? Nem a borotválástól erősödik meg a szőr az arcodon, hanem hormonális okokból, hiszen serdülsz. Akkor is meg fog erősödni ha soha nem borotválod le. A borotválkozás nincs hatással a szőr erősségére, ez csak egy tévhit. Nyugodtan borotválkozz, ha eljött az ideje!
2021. szept. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%

Kihullasztani.

EZ valami új magyar szó?

2021. szept. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

disznópörzsölő

na jó csak vicc volt, ne csinálj ilyet

2021. szept. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!