Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mivel tudom kihullasztani a...

Mivel tudom kihullasztani a szakallam es a bajuszom?

Figyelt kérdés
Segitsetek 17 eves fiu vagyok es vagy egy kis szakal az allamon es bajuszom es azt szeretnem kerdezni, hogy mi az amivel ki tudnám irtani, hullasztani van erre valami hazi modszer? Ja es ne mondjatok, hogy ott a borotva, gyanta meg ilyenek, meg hogy fogadjam el magam igy ahogy vagyok meg hogy ez sok lanynak tetszik mert nem!! De tenyleg valaki segitsen mert nagyon csunya es undorito ez irjatok sokan modszereket

2021. szept. 16. 17:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
hát, a szüleidet okold, hogy nem heréltettek ki még serdülés előtt. akkor most nem lenne szakállad, nem kezdenél pár év múlva kopaszodni. bár szerintem a szex kárpótol ezért, nem gondolod?
2021. szept. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hiszem el, hogy 2021-ben még mindig itt tartunk, hogy "borotválkozástól vastagabb lesz". Nem, nem lesz vastagabb, csak tőből levágod a szálat és így a vége tompa lesz, nem pedig elvékonyodó. Mint mikor egy fát kivágnak, nem egy vékony gally marad a helyén, hanem egy vastag, tompa rönk.


Ha nem szereted az arcszőrzetedet, megvan a jogod hozzá, de pénz nélkül csak a borotva fog maradni. Nincs vele semmi gond, szinte kivétel nélkül minden férfi a borotvát választja, ha nem akar szakállt. 17 éves vagy mostmár, nem vagy kisfiú, ez a felnőtté válás része.


Ha megvan az anyagi háttered, akkor nézz utána az elektrolízises vagy lézeres kezelés lehetséges.

2021. szept. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!