Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Makk sérülést mivel kezeljem?

Makk sérülést mivel kezeljem?

Figyelt kérdés

Vagy elmúlik magától? Vékony csíkokban sérült, sajna a csaj eléggé béna volt az orálban és a foga eléggé felsértette. Konkrétan ott vannak a nyomai, véraláfutással, csíkokban.

Annyira nagyon nem fáj, tehetek valamit azon kívül, hogy megmostam?



2021. szept. 17. 00:38
 1/7 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem fordulj urológushoz.

Egyébként a nő hogy lehetett ilyen nem normális, hány éves hogy ennyire nem ért hozzá?

2021. szept. 17. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően nem kell kétségbe esni. Bephanten plus-al kend be kicsit, hagyd rajta pár percig, majd öblítsd le. Tulajdonképp ennyi. Ha ez nincs, Betadine vagy bármi jó, de a BP a legjobb, mert ugye az segíti a regenerációt is. Amennyiben esetleg láthatóan begyulladna, fertőződne, akkor kell elmenni urulógiára. Bár a leírás alapján semmi okod az aggodalomra, semmi teendőd nincs vele, amiket írtam, csak azért csináld, hogy megnyugodj...
2021. szept. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, van itt Betadine kenőcs meg Sudocream. Szóval akkor előbbivel fogom bekenni.

Csúnyának csúnyán néz ki, fájni picit égető, de gondolom annyira nem durva hogy orvoshoz kelljen menni, mert azért utána még hagyományos módon szexeltünk, ami jó is volt - ezt csak azért írom, hogy nem fáj annyira, mint amilyennek kinéz. De egy időre orált senkinek sem fogok engedni, ritka aki jól csinálja, mondjuk idáig ez volt a legdurvább.

2021. szept. 17. 00:59
 4/7 anonim ***** válasza:

Helyes. Örülök, hogy segíthettem!

A Betadine kenőcs tökéletes, oldat is, urulógus is azt írná fel rá, vagy a BP-t.

Mással ne kenegesd. Meg én azt mondom, tényleg csak pár percig hagyd rajta, aztán öblítsd le. Szükség esetén másnap is eljátszhatod ezt. Na meg, vizelés után is öblítsd le, ameddig úgy látod sérült a felülete. Aztán valószínűleg ennyi lesz.

2021. szept. 17. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyszerű az ajánlat, használ is, - de ezek a krémek a börfelületen fejtik ki hatásukat. Az ilyen sérülések esetén (de mindenhol, nem csak a makkon), azonban a bőr 7 rétege is sérül, sőt az ún. bőralja is, de ezekbe a rétegekbe a szokásos krémek nem tudnak lehatolni. Ez a gyógynövény simán leviszi a benne lévő több, mint 240 féle segítő hatóanyagot, - így nem csak gyorsan és biztonságosan, vegyszerek nélkül segítenek, és egyúttal a belső gyakori belső gyulladásokat is megszünteti nagyon gyorsan. Én a praxisomban 24 éve alkalmazom minden sebészeti probléma esetén... Ha kéred, küldök egy kisadagos mennyiséget gyorssegélyként ajándékba. Ha BP-n élsz, eljöhetsz érte MA pénteken a Belvárosba, ha privibe írsz, adom a címte, telószánot. Minden sérülés esetén ezt alkalmazom, mert biztonságos, vegyszermentes, nagyon gyorsan hat. De ha úgy könnyebb, megadom a márkanevét, hátha meg tudod kapni... de most gyorsan kéne, így egyszerűbb, ha én adok (ajándékba). Egyébként ezt tényleg mindenki tarthatná otthon, mert ezer sérülésre, égésre, forrázásra, vágás, horzsolás stb nagyon bevált...
2021. szept. 17. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
1-2 nap alatt magától rendbe jön. Nem kell semmit se tenned.
2021. szept. 17. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szakítol vele?

Barátnő vagy csak kv?

2021. szept. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!