Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hererák vagy betegségfóbia?

Hererák vagy betegségfóbia?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, 14 évesen egyszer már beképzeltem a hererákot de urológiám kiderült hogy semmi bajom, most viszont ismét mikor elkezdem vizsgálni magam bekattan hogy valamit nem veszek észre. A hererák a here alsó részén alakul ki? Mivel ott nem érzek semmit, viszont a bal lejjebb van a jobb pedig feljebb de a jobbot ezáltal úgy érzem mintha “kijjebb” lenne, normális ez, vagy lehet hererák? Mert már azon is agyaltam hogy mi van ha ez a példa arra hogy keményebb is az.

2021. szept. 21. 06:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Betegségfóbia... táplálkozz egészségesen és nem lesz hererákod.
2021. szept. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hipochonder vagy.
2021. szept. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Annyit kifelejtettem hogy azt a kemény érzést inkább izgalmi állapotban tapasztaltam, de előbb éreztem a jobban csak azért ijedtem meg.
2021. szept. 21. 07:42
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
De nagyon izgulsz, menj el urologushoz és vizsgáltasd ki magad... ha aztmondja, csak képzelődsz, akkor engedd el végre ezt a dolgot.
2021. szept. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a mellékheréd haver ;)
2021. szept. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek, szorongás nélkül megfelelő alkalomkor semmi extrát nem érzek.
2021. szept. 21. 13:28
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a mellékherédet tapogattad ki. A legtöbb férfinak a bal oldali lentebb van, de ez függ a testalkattól és a hőmérséklettől is.


Tesómnak járás közben fájt az egyik heréje, mintha húzodott volna az elmondása alapján, de az vízsérv volt és egy érszakaszt kimetszettek laparoszkópiával. De ezt nem azért meséltem el, hogy ezt is a fejedbe vedd.


Urológián bármikor megnéznek tapogatással vagy ultrahanggal, hogy megbizonyosodj!

2021. szept. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!