Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Éjszakai vizelés 20 évesen?

Éjszakai vizelés 20 évesen?

Figyelt kérdés
Néhány hónapja arra ébredek éjszaka hogy hugyoznom kell, de úgy mint aki megivott volna 1 liter vizet közvetlen lefekvés előtt. Reggelente meg úgy ébredek, mint aki enyhén másnapos és ki van száradva a szám. Napközben nem érzek semmi különöset és az elalvással valamint az újbóli elalvással sincs gondom. Aztán tegnap este jelentkezett egy ijesztő tünet. Arra riadtam fel hogy levegőért kapok, valamint éreztem egy erős szivdobbanást és a lábamaim is önkéntelenül megrándultak. Mindenképp elmegyek még a héten valamilyen orvoshoz. Eleinte urológiai problémára gondoltam, de nekem jóval összetettebnek tűnik. Vélemény?

2021. szept. 21. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A vércukrod rendben van? Biztos van a családba vércukormérő. Mérd meg reggel az éhgyomra a vércukrod.
2021. szept. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Plusz egy voks a cukorra / inzulinrezisztenciára.

Persze a nefrológus sem lenne butaság, de ezt majd a dokid eldönti.

2021. szept. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Be oltattad magad?
2021. szept. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Háziorvos- cukorbetegség gyanúval vizsgáljon ki!
2021. szept. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy vizhajtó van a spangliban ?
2021. szept. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!