Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fityma vége száraz és repedeze...

Fityma vége száraz és repedezedt mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Segítséget szeretnék kérni, hogy havonta kéthavonta a fitymám vége kiszárad és ahogy hatrahuzom berepedezik és hegesedik,és nem tudom hátrahúzni mert szolul, majd 1 2 hét mulva elmúlik! Valaki esetleg tudna addni tippet hogy mitől lehet? Szexuális életet barátnőmmel élek. Ahányszor orvoshoz szerettem volna ezzel menni, mire oda jutottam meggyógyult, és ezért orvos nem látta!

2021. szept. 25. 16:47
 1/6 anonim válasza:
100%

A) Akkor menj el azonnal orvoshoz, amikor jelentkezik a probléma

B) Ha az A) nem kivitelezhető, dokumentáld fotókkal és mutasd meg az orvosnak.

2021. szept. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20%
Sokat hokizol.
2021. szept. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Cukorbetegség is okozhatja ezt. Ellenőrizd/ellenőriztesd a vércukrod!
2021. szept. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Urológiai vizsgálat megfontolandó.
2021. szept. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Évekkel ezelőtt egyszer nekem is volt ilyen. Össze volt száradva a fitymám vége és a makkomon volt egy nagy piros viszkető pattanás szerű valami. Én tusfürdővel tágítottam apránként vissza. Sajnos nem volt kéz/arckrém itthon. De talán a lényeg, hogy ne szárazon húzd hátra. És ne feltépd hanem szép fokozatosan.
2021. szept. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a cukor miatt lett olyan,be is szűkült,hamarosan meg is fognak műteni. Mindenképp nézesd meg a cukrodat!!!
2021. szept. 27. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!