Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi most a férfi fanszőrzet...

Mi most a férfi fanszőrzet divat, ha lehet egyáltalán divatról beszélni e téren? Korosztályok között van eltérés? Mit preferálnak a srácok magukon és mit várnak el a nők?

Figyelt kérdés
A ti fanszőrötök (farok, zacskó) milyen? Hogy "hordjátok"? Kort, nemet írjatok légyszí.

2021. szept. 25. 22:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
9%

Ilyenkor kicsit mindig kiakadok, meleg vagy? Erre rángatod?

Ha nekem minden nap gyantázva van akkor neked is?

Vagy micsoda?

2021. szept. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

Én úgy szoktam, hogy zacsit leborotválom teljesen és hagyok egy kis négyzet alakú "vonatalat" a tövénél, amit ollóval rövidre vágok (max 1-2 cm-re)


16F

2021. szept. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tudom, tudom, nagyon nehéz elhinni, de a puszta kíváncsiság vezérelt. Ott született meg a gondolat, hogy külföldön a strandokon feltűnt, hogy a férfiak kortól függetlenül meghagyják a hónaljszőrük úgy ahogy van. Na most ezért gondolkodtam el, hogy itthon a fanszőrrel mi a helyzet. Itthon azt gondolom nagyon sok a megfelelési kényszer és ez nem jó.
2021. szept. 25. 22:35
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
2. a te kukacodat is csak a védőnő látta még, aki nem rokon nő. :-D
2021. szept. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%

Igazad van kerdezo, itthon nagyon sok a megfelelesi kenyszerbol cselekvo. Sokaig en is ezert borotvaltam a honaljamat, de mar vagy egy eve meghagyom.


A kerdesre valaszolva nekem termeszetes lent es eleg szörös is, de ez a ritkabb a korosztalyomban (20-25). Inkabb csupaszra szedik vagy rovidebbre nyirjak, de paran meghagyjak teljesen.

2021. szept. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%

Nekem full csupasz mindenhol, én így szeretem divattól függetlenül. A csajoknak eddig mindig bejött. Senki sem kérte hogy növesszem meg a szőrt. :)


Punciban is a full csupasz a kedvencem, de ha van egy kis szőr az is elmegy.


38F

2021. szept. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
Full szőrös és eddig senki sem panaszkodott rá, sőt többen is megjegyezték hogy végre egy szőrös pasi.
2021. szept. 26. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
42%
A konditeremben nálunk pl. a többség teljesen csupasz ott alul. Néha le is borotváljuk egymásnak az öltözőben.
2021. szept. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
47%
Teljesen csupasz mindenhol! Nőknél is ezt szeretem. 45f
2021. szept. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
49%
#2 Van kép róla? Soha nem láttam még ilyen fazont.
2021. okt. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!