Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha részleges figymaszűkületem...

Ha részleges figymaszűkületem van és még nem műtöttek, akkor fájni fog a szex?

Figyelt kérdés
Amikor a barátnőm tejesen felhúzza a bőrt és úgy kezd el kielégíteni kicsit még az is fáj.Az orvoson kívül mármilyen megoldást szivesen hallok.
2007. dec. 27. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
96%

Önmegtartóztatás.


A fájdalomküszöb emelése, pl. jóga gyakorlatokkal, vagy autogétréninggel.


Petting mindhalálig, ha egyszer csak a behatolás problémás.


Keress fel egy jó urológust, aki 5-10 perc alatt megoldja a gondod és utána jöhet a szabad szex. Csak azt nem értem, mikor derült ki ez a részleges szűkület? Mert jobb lett volna kisgyerekkorban átesned ezen.

2007. dec. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

EGyre több felnőttnél van részleges vagy teljes fitymaszűkület. Lehet élni vele, de jobb megcsináltatni. Rutinműtét, 2 hét alatt el is felejted, nem fog fájni.

Ha a szex fáj , mindenképp el kell menni orvoshoz, mert így nem tudod tisztítani sem rendesen, és ebből komoly fertőzés lehet, és a lányt is megfertőzheted!!!

De hozzá is lehet szokni, hogy finomabban nyultok hozzá, sé akkor nem fog fájni.

De tényleg érdemes megcsináltatni, nem a világ vége, hidd el:)

2008. jan. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak vigyázz, hogy hogy oldják meg: a teljes körülmetélés a legrosszabb, azzal vész el a legtöbb rész... és én tudom, milyen az, sok esetben nagyon nem lesz az ember hálás az eredményért, de akkor már késő :(
2009. dec. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
2010. jún. 7. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez a link a fékről szól, a kérdező meg a fitymáról beszél...
2010. jún. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!