Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Minden éjjel viszonylag sokat...

Minden éjjel viszonylag sokat eszem ( normális kaját) de reggel folyton csikar a hasam, majd éhen döglök. Miért?

Figyelt kérdés

2021. okt. 1. 06:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vacsorázz korábban. Nálam is úgy van,hogy ha későn eszek,reggel tuti rohadt éhesen kelek. Ha korábban eszek (mondjuk 19 óra körül)és nem betegre eszem magam,akkor nem vagyok éhes reggel. Érdekes,azt hittem csak én működök "fordítva".
2021. okt. 1. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nappal milyen oknál fogva nem tudsz kielégítően étkezni?


Milyen életmódot folytatsz? Milyen munkarendben dolgozol?


Van-e a munkahelyeden étkezési szünet?

2021. okt. 1. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Délben eszünk, de nem túl sokat. Délelőtt nagyon keveset. Edzés után fél 9 kor szoktam egy kiadósabb mennyiséget elfogyasztani.
2021. okt. 1. 07:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Attol is fog mikor szedsz Mivel edzel igy jönnek "tartozekok" amik siman okozthatjak es ovatosan mert egyre több ember laktozerzekeny ami nagyon nem jo
2021. okt. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hogy mit szedek? Csak fehérjét de azt se minden nap. Meg kreatint. Főleg zöldséget, sajtot, húst, krumplit eszek
2021. okt. 2. 23:03
 6/6 anonim ***** válasza:

kicsit magas fehérje beviteled de legalább változatosan eszel

kreatin egyik mellekhatása az emesztési problema, hagyd el parnapig vagy válts márkát

2021. okt. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!