Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Derékfájdalom fiatal kórban?

Derékfájdalom fiatal kórban?

Figyelt kérdés
20 éves férfi vagyok és az utóbbi időben észrevettem, hogy ha valami terhelés éri a derekamat erősen benyilal. Általában akkor amikor valamit megemelek (nem feltétlen nehéz tárgyat), vagy rosszúl mozdulok, de egy egyszerű tüsszentésnél is úgy megfájdul, hogy megrogyok. Mitől lehet ez ilyen fiatalon?

2021. okt. 2. 00:02
 1/4 anonim ***** válasza:
85%

Becsípődött ideg?

Túlsúlyos nem vagy? Mert az is megterhelheti a testet.

Rándulás, egyszer egy nagyobb emelés hatására.. Nem tudom, szerintem sok dolog lehet, független attól, hogy hány éves vagy. Kérdezd meg a patikában, mit ajánlanak rá. Ha nem múlik, fordulj egy orvoshoz, aki ezzel foglalkozik, vagy egy masszőr is segíthet, de itt gyk-n szerintem elég nehéz megmondani a kérdésedre a választ.

2021. okt. 2. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ortopédia, ha ott nem találják az okát, esetleg reumatológia. Sajnos a különféle mozgásszervi betegségek nem válogatnak, előfordulhatnak fiatalabb korban is. Kialakulhatnak bármilyen rosszabb mozdulat hatására.

Ahogy ajánlották: gyógymasszőr is segíthet.

2021. okt. 2. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%

Sajnos nem korfuggo

Ez agyekicsigolya kopas is lehet de akar Vitamin hiany szedj magne b6 illletve nutriversum kollagent es rendben leszel. Illet nyujtozz sokat. De akar lehet üllömunka eredmenye is

2021. okt. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, ha nem múlik, akkor mindenképp felkeresek egy ortopédust a rendes kivizsgálás érdekében.
2021. okt. 2. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!