Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit tudnék csinálni? Tesztoszt...

Mit tudnék csinálni? Tesztoszteron szint baj ez ?

Figyelt kérdés

Több vizsgálaton is jártam ahol az orvosok megjegyezték , hogy nőiesen hízok , a szakállam se nő rendesen és a méreteimmel is vannak problémám.

Ernyedt állapotban nagyon összehúzodik és alig 2 cm-er állva 12 cmer vastagságra nem tudom , pont körbe éri a kezem.

Voltak hosszabb kapcsolataim 3 és majdnem 6 év , de attól még aggódom mindig nehéz ilyen szerszámmal magabiztosnak lenni....

25/F



2021. okt. 2. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Mit mondtak az orvosok?
2021. okt. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Endokrinológus kellene lehetőleg magában sajnos.
2021. okt. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hogy lenne már 2 cm állva, amikor önmagában a makk akkora, talán még egy kicsit nagyobb is. Valamit nagyon félremértél.
2021. okt. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Utolsó nem jól értelmezted , állva 12 cm-er ernyedten 2 cm-er.

Orvosnál még nem voltam vele , de kiskorom óta kb semmit se nőtt ernyedt állapotban , mindig is ekkora volt.

Félek is elmenni dokihoz , lehet ők is kinevetnének.

2021. okt. 3. 09:42
 5/5 A kérdező kommentje:
Az elején az "orvosoknál jártam"-ot úgy gondoltam , hogy háziorvos vagy egyéb rendelések ahol megjegyezték , hogy nőiesen hízok nem pedig az a terület akik ezzel foglalkoznának.
2021. okt. 3. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!