Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fityma hátul tartása hogyan?

Fityma hátul tartása hogyan?

Figyelt kérdés

Nem marad hátul csak ha feláll.

Én úgy oldottam meg hogy hátra húzom a fitymára meg teszek egy befőttes gumit az hátul tartja. Próbáltam a sebtapaszt is, annyira nem jött be az a megoldás meg kényelmetlen és ronda is volt.


Ki hogyan oldotta meg, milyen módszerrel hogy hátul maradjon?


Illetve ha pár hétig így hagyom akkor tényleg megszokja és magától így marad? De akkor gondolom 0-24 így, nix maszti. Vagy egy kézi levezetés erejéig előre lehet engedni? Ha nem akkor hátrahúzottal is lehet valahogy masztizni?


Kérem csak normális válaszokat, a "miért akarod" és "ne akard" válaszokat nem veszem figyelembe.



2021. okt. 2. 20:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
77%
De mért kell hogy hátulmaradjon?
2021. okt. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
76%
Nem oldom meg sehogy, mert semmi értelme.
2021. okt. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
58%

Valószínűleg nem fogsz kapni "normális" választ, mert jó eséllyel te vagy a földgolyón az egyetlen olyan ember, akinek ilyen vágyai vannak. :D


Nekem egyébként kimondottan fáj a makkom (minden érintésre), ha nem fedi be a fityma, tehát nagyon is örülök, hogy nem húzódik vissza (még full mereven sem teljesen).

2021. okt. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
68%

"a "miért akarod" és "ne akard" válaszokat nem veszem figyelembe."

Miért? Ez lenne a lényeg, ha már értelmetlen dolgot művelsz!

2021. okt. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
30%
ez akkora egy kamu befötesgumi már rég elhalt volna
2021. okt. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
54%
Nekem nem maradt hátul, hiába próbáltam. Végül a körülmetélés mellett döntöttem 15 éve.
2021. okt. 3. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
28%

Én anno mikor próbálgattam egy több helyen megcsomózott gatyagumit tettem fel de nagyon viszketett egy idő után.


De van kanalas trükk is.


KANÁLTRÜKK:


(Aki nem tud németül, és nem érti a lenti ForrásLINK szövegét, annak itt a lényeg:)


~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~


1.) Húzd hátra teljesen a fitymádat, úgy, hogy az teljesen kifeszüljön, majd nyálazd/síkosítózd be teljesen a makkoddal együtt.


2.) Nyálazd/Síkosítózd be magát a kanálnak a nyelét majd rakd rá a kifeszített fitymád hátoldalára, úgy, hogy a kanál vége a kül- és belfityma összeolvadásánál legyen.


3.) Görgesd előre (rá a kanál nyelére) a külfitymád! Arra figyelj, hogyha túl kevés, vagy túl sok fitymát húzol fel, akkor a fityma könnyen visszacsúsz6 az eredeti állapotába!


4.) Ezután a kanál nyelét simítsd körbe az így magába befordított fitymában EGÉSZEN A FÉKIG!. Először csak egyik irányba simítsd, majd ha a fékhez elértél, ne húzd ki a kanalat, hanem fordulj visszafelé és simítsd körbe a másik irányba is! Ha itt is elértél a fékhez, csak akkor húzd ki a kanalat!



A "Kanáltrükk" kulcsa abban rejlik, hogy a miután a cerka hátoldalán rendben befedi a külfityma a betűrt belfitymát, hogy az elülső oldalán is rendesen fedi-e a féknél!? (Ugyanis a féknél megszakad a fityma körkörössége, mert az a húrszerű kis bőrképlet ott bezavar, és ha nincs rendesen ráhúzva a fékre a külbőr, akkor az egész uúgy visszaugor6.)


Régi EE bejegyzés ugyan de elhatárolódok tőle. A trükk viszont működhet.

2021. okt. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
63%
Hogy lehet ilyen baro.sággal ennyit foglalkozni
2021. okt. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
20%
Szeritem te vagy EE stilus ugyan az
2021. okt. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
53%
Attol mert lepontoztok ö az ugyan az szöveghüseg nyelvhasznalat
2021. okt. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!