Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélést csak egészségügy...

Körülmetélést csak egészségügyi ok miatt végeznek?

Figyelt kérdés

Szeretném megcsináltatni, mert nekem úgy jobban tetszik, hagytam hátrahúzva és nekem sokkal jobb. Emellett rendszeresen, évi 2-3-szor visszatérő fitymagyulladásom szokott lenni, az okát nem sikerült kideríteni, se higiéniai gondok se fertőzés.


Ha elmegyek szakrendelésre, ott megcsinálnák a metélést? Vagy csak indokkal pl fitymaszűkület? Vagy érdemesebb lenne magándokihoz menni ezzel a kb "csak úgy" indokkal?



2021. okt. 4. 10:46
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Csak indokolt esetben végeznek ilyet Magyarországon. Ez eü probléma vagy vallás.

A rendszeres gyulladást lovagolnám meg a helyedben, és azzal magán dokit keresnék fel

2021. okt. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És amúgy akkor kell menni mikor éppen fenn áll a gyulladás, vagy elég ha megyek és mondom hogy gyakran visszatérő gyulladásom van?
2021. okt. 4. 12:11
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Megcsinálják "csak úgy" is. Én elmondtam az orvosnak, hogy ezt szeretném, és TB alapon minden gond nélkül megcsinálták. A papírra majd ráírják, hogy fitymatúltengés miatt, és ennyi.
2021. okt. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%

Nem minden doki ilyen...


Akkor kell menni amikor gyulladás van. Nélküle nem látja, nem tud esetleg mintát venni stb.

2021. okt. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%
Ha a doki normális és őszintén elmondod, hogy mit akarsz, akkor lehet beírja majd kamuból a fitymatúltengés, fitymaszűkület BNO kódot diagnózisnak.
2021. okt. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
85%

"Csak indokolt esetben végeznek ilyet Magyarországon."

Elég annyi is indoknak, hogy te ezt szeretnéd.

2021. okt. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!