Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Seggszőrt hogyan kell borotválni?

Seggszőrt hogyan kell borotválni?

Figyelt kérdés
Van valami technika rá? Gondolom egy tükör és egy kis türelem nem árt. Borotvahab kell rá mint az arcszőrzetre, vagy elég mondjuk vizezni? Vagy még az sem kell?

2021. okt. 8. 13:21
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Én fürdéskor szoktam,simán tusfürdővel,guggolva vagy lehajolva.
2021. okt. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

A szárazon borotválást ugye nem gondoltad komolyan? Minimum tusfürdő.

Az a finom, amikor kezd visszanőni.

2021. okt. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
21%
Nekem anyám szokta
2021. okt. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Amikor borostas, akkor rohadtul tud szurni, viszketni, kenyelmetlen minden madrag... Van ehhez kedved? 😃
2021. okt. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Inkább gyantázd le,igaz kellemetlen,de az is ha borotva után nő vissza és a borosta szúr,irritál,esetleg begyullad.
2021. okt. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Guggolva tukor magam ala es jol betusfurdozve.
2021. okt. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
40%
Nekem gyantával szokta a párom leszedni, mondjuk neki kozmetikus a szakmája. Úgy a legjobb érzés, ráadásul utána mindig jól meg is rak hátulról. 27/f, passzív
2021. okt. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%
Ugyanúgy kell mint az arcod. Nem nagy kaland.
2021. okt. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
60%
Tükör sem feltétlen kell. Simán gugolva elég. Én tusfürdőt szoktam használni. Nekem ott még sose szúrt, hiába borostás. Szárazon semmit se borotválunk! Borotvahab pedig kissé hűsítő élmény lesz minden bizonnyal, ha azt használsz. Ha elsőre nem is sikerül teljesen, jó az, majd belejössz. Nem olyan nehéz, csak az első pár alkalom szar és fél is az ember. Még szerencsére sose vágtam meg magam, biztos nem kellemes, ahogyan a gyógyulási folyamat sem. Én arra szoktam figyelni, hogy utána azért WC-re ne menjek egy darabig, mondjuk fürdés után amúgy se szoktam.
2021. okt. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!