Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet rákos anyajegy?

Lehet rákos anyajegy?

Figyelt kérdés
Kb 3-4 hónapja vettem észre egy pici fekete pontot a bőrömön. Azóta 3 hónap eltelte után mintha egy nagyon picit nött volna most olyan 0.9-1 mm körül van de nem tudom eldönteni ha nött-e, mert lehat csak úgy tűnik. Unokatestvérem 3. éves az orvosin megmutattam neki ezelött 3 hónappal is és most is és ő azt mondta nincs baj. A bőrtől jól körülhatárolható csak a formája nem teljesen kerek és fekete. Szerintetek van okom aggodalomra?

2021. okt. 16. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt nézd, hogy a széle szabályos-e, és a felülete sima? Ha igen, akkor nincs miért aggódni. Ha nem, akkor viszont érdemes bőrgyógyógyásznak megmutatni. Akkor se biztos, hogy gond van, de akkor már jobb, ha szakember látja.
2021. okt. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon picit de a széle teljesen elhatárolódik, fekete és bőven látszika külömbség csak annyi, hogy nem teljesen kerek
2021. okt. 16. 15:30
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem általában a nagyobb, feketés anyajegyek azok, amik problémásak lehetnek. De az 1 mm az nagyon pici. Persze na, érdemes bőrgyógyásznak megmutatni, ha aggódsz miatta.
2021. okt. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A felülete olyan mint a bőröm sima
2021. okt. 16. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!