Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkület kivizsgálás...

Fitymaszűkület kivizsgálás hogyan történik?

Figyelt kérdés
Holnap megyek fitymaszűkület miatt urológushoz és eléggé be vagyok parázva attól milyen kivizsgálást fog még az orvos elvégezni, azon kívül hogy a fitymát megpróbálja hátra húzni. Azért félek mert még sohasem voltam és a szüleim sem fogják tudni hogy ilyen helyre megyek, de azt sem tudom hogy mennyit leszek az orvosnál bent, mivel ha túl sokat akkor nem akarom hogy kérdezzék otthon hogy hol voltam. Nem akarok rögtön a műtétet választani, hanem először kipróbálok orvos által ajánlott krémeket használni, remélem az segít. Amúgy 19 éves vagyok.

2021. okt. 24. 11:20
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Nincsenek krémek rá.
2021. okt. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
19 éves vagy, nem kell a szüleidnek tudnia hogy hol vagy
2021. okt. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! igazán gyorsan lezajlik, gatya le.. megnézi lankadt állapotban és nem fogja nyilván húzogatni. Elsőre fogja lát, hogy megy-e hátra.
2021. okt. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Azért ne szmegmásan menj oda. Előtte érdemes eltávolítani.
2021. okt. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Egyes én úgy olvastam több helyen hogy kenőcs is egy megoldás, és sok ember a kenőcs után választja a műtétet, mivel nem működött, de vannak olyan emberek akiknek működik. Remélem én is közéjük tartozom majd.
2021. okt. 24. 15:08
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A vizsgálat 2 perc, mert az nem tart sokáig. A vizsgálóban előveszed, aztán vagy magadnak kell hátrahúzni vagy majd ő csinálja, majd elmondja a lehetőségeket. Nekem áttapogatta a herezacskómat is. Erre az egészre annyira nem kell rákészülni, mert ez nem műtét, bár nyilván tiszta legyen a fütyid, ha előtte a stessztől voltál wcn. A döntő lépést már megtetted, hogy kértél időpontot. Utána pedig minden kialakul magától, mert nem fogja sokáig nézegetni.
2021. okt. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
33%
ÍElőször menj el az orvoshoz és ő majd mind valamit, addig felesleges nyavalyognod.
2021. okt. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Bementem, elmondtam a panaszomat, lefektetett, lehúzta ő maga, megvizsgálta milyen a helyzet, aztán kész is volt.
2021. okt. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én bementem annó, felrántotta és lehet hazamenni és tornáztatni.

Remélem azóta fejlődött valamit az orvostudomány.

2021. okt. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!