Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez azt jelenti, hogy tele a tank?

Ez azt jelenti, hogy tele a tank?

Figyelt kérdés

3. napja nem vertem ki. Az előbb láttam a neten egy nőt, akire felállt, majd utána lankadt állapotban, pisilésnél vettem észre, hogy egy kevés sperma kifolyt belőlem. Nem volt magömlésem, tényleg nagyon kevés volt.

Ez azt jelenti, hogy 3 nap alatt annyi spermát termeltem, hogy már nem tudok többet raktározni? Vagy a kettőnek semmi köze egymáshoz?


2021. okt. 24. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Amit észrevettél, inkább előváladék lehetett a húgycsövedből.
2021. okt. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
25 éves vagyok, meg tudom különböztetni :D A szokásos előváladéknak kb 5-10-szerese volt, és egyértelműen sperma.
2021. okt. 24. 20:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet de inkabb csak elöcuc de akar lehet gci is csak ahoz több kell
2021. okt. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha fel vagy izgulva, akkor előnedv folyik, ami tartalmazhat ondót is.
2021. okt. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
64%

Lehetett a sperma is, mert ha vki nem üríti rendszeresen, akkor természetes módon a vizelettel távozik, hiszen a szervezetnek folyamatosan kell termelnie a friss ondót.

Ha gyakran vered, akkor a termelődési folyamat is gyorsabb, és ha most meg vártál három napot, akkor valószínüleg ürített magától a rendszered.

:D

2021. okt. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!