Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen anyagok, ételek,...

Milyen anyagok, ételek, növények stb. károsak a herékre?

Figyelt kérdés
2008. dec. 12. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát pl.:alkohol,boxer alsó,mobiltelefon a nadrág zsebben stb.
2008. dec. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mobiltelefon a nadrág zsebben???!
2008. dec. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
teló a zsebben? ezt nem hallottam soha én sem
2008. dec. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Utolsó két válaszoló nem mondja komolyan? Ezt ti tényleg nem tudjátok? Ezt én is tudtam. Akárcsak az alkoholt, a szűk boxert, a cigit meg a drogot persze. Ezek szerintem magától értetődően károsak a heréknek. Egyéb dolgokra lennék kíváncsi.

Bizony, a sugárzás a tested körül soha nem jó, a heréidnek pláne nem. Ez ugyanolyan rossz, mintha állandóan a fejednél lenne a telefon. Akkor meg az agyad roncsolódik.

2008. dec. 12. 21:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha sokat ülsz az sem tesz jót a heréknek. Na meg az urulógusom mondta,hogy ne fürödjek forró vagy tól meleg vizes kádban,mert írtó lusták a spermáim és inkább azt ajánlotta,hogy csak szigorúan zuhanyt használjak. Sőt az említett feszes alsónacit sem ajánlotta. Szóval lógjon az a herezacsi ahogy a természet megalkotta. Ételekkel,anyagokkal,növényekkel dolgokat viszont nem tudok említeni. Tippem van,de inkább nem írom le,mert nem akarom,hogy páran lehurrogjanak.
2008. dec. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!