Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Győrben hol végeznek körülmeté...

Győrben hol végeznek körülmetélést?

Figyelt kérdés

Most 20 éves vagyok és azt vettem észre már jópár éve, hogy merev állapotban a fitymám feszül és néha fáj is. Hátra tudom húzni, attól eltekintve hogy rövid a fékem és ezért nem megy teljesen hátra. Viszont ahogy írtam ha merev a péniszem akkor a fitymám feszül és szex közben fáj is.

Mindenképpen teljes körülmetélést szeretnék. Nekem az jobbam bejön mint a részleges. Igazából csak múljanak el a tünetek, de ha egyszer megcsináltatom akkor legyen olyan amilyen nekem tetszik.

Kérdésem az hogy Győrben hol célszerű megcsináltatnom?



2021. nov. 3. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkepp fordulj haziorvoshoz a problemaddal, Majd megmondja,hogy hova menj utana
2021. nov. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20 évesen -finoman fogalmazva- már nem kellemes a körülmetélés.
2021. nov. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az soha nem kellemes
2021. nov. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyszer ki lehet bírni. Csak szűnne meg a feszítő, fájdalmas érzés.
2021. nov. 6. 19:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet elég lenne a fékeltávolítás is kezdetnek. Aztán ha nem jönnbe úgy a szex, akkor még mindig körülmetéltetheted magad.
2021. nov. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Hűvösvölgy válasza:

Szia!

Azt hogy Győrben hol csinálják neked nem tudom, de nekem már megcsinálták pont a fent említett okok miatt.

Nekem szinte csak pozitív tapasztalom van, ne szenvedj vele! Azért érdemes odafigyelni az orvosválasztásnál, meg hogy te pontosan hogyan szeretnéd, de én is arra bíztatlak,(mert van személyes tapasztalatom ebben), hogy tedd meg!

2021. nov. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!