Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 2 honapja meteltek korul es...

2 honapja meteltek korul es meg a varrat helye meg mindig bevan dagadva normalis ez?

Figyelt kérdés

2021. nov. 3. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Nem
2021. nov. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem
2021. nov. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a homlokomból vágtak ki egy kis basaliomát 1 hónapja. Még mindig be van dagadva, érezhető a hegszövet és a homlokomnak az a része erősen érzéketlen, mintha el lenne zsibbadva.
2021. nov. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"Körülmetélés után mennyi idővel tudtátok kiverni? 39nappal a műtét után, de csak magzatpózban tudom felállítani,úgy kevésbé feszül. De úgy is 1,5 óra munka és semmi eredmény csak feszülés és fájás. Mennyire normális ez? Orvosok szerint az, de félek"


Ez te vagy?

2021. nov. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem ez nem en vagyok,egyebkent minden oke csak bevan dagadva
2021. nov. 4. 05:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Vissza kell(ene) menni kontrollra, hogy óvatosan kihúzzák. Ha bent marad, akkor az okozhat ilyen-olyan problémákat.
2021. nov. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!