Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi történik ha naponta megiszo...

Mi történik ha naponta megiszok 3-4 monstert? Lehet valami bajom?

Figyelt kérdés
2021. nov. 6. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
a vesednek es a szivednek nem tesz jot, plusz baromi sok koffein es cukor, meg a penztarcad se fogja megkoszonni
2021. nov. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha minden nap iszod akkor későbbiekben bizony okozhat cardiovascularis problémákat. Ezen kívül a veseelégtelenséghez is hozzájárulhat.


Inkább igyál meg naponta ennyi kávét, egészségesebb és olcsóbb is, illetve a szervezetedet sem terheli annyira.

2021. nov. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Máj. Máj enzimek nem csípik a dolgot.
2021. nov. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Heves szívdobogás. Sajnos a koffein miatt függőség is kialakulhat. Amikor nem ittam, akkor szó szerint elvonási tüneteim lettek. Mindenki ilyenkor kemény drogokra vagy alkoholra asszociál, ha ezt a függőség szót meghallja, de megannyi más dolog képes ilyesmit kiváltani (pl. szex, sorozat, net). Szóval én a helyedben leállnék vele, mert bár felpörget, jobban megy a tanulás vagy a meló, de hosszabb távon nehezebb lesz letetteni. A napi négy már önmagában túl sok.
2021. nov. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Huh, volt amikor napi 1-2 hellt ittam és lelkiismeret furdalásom volt emiatt mert tudom mennyire egészségtelen, de a te energiaital adagod az többszöröse ennek.

Sikeeült leszoknom róla, bár néha 1-1 még lecsúszik, de akkor sem naponta iszom hanem hetente vagy kéthetenre egyet.

Erősen ajánlom, hogy hagyd abba ezt a rossz szokást.

2021. nov. 7. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!