Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Férfi meddőség mennyire biztos?

Férfi meddőség mennyire biztos?

Figyelt kérdés
Ma voltam vizsgálaton és azt mondták hogy 1 élő spermiumot sem találtak. Viszont lejárt az 1 óra minta átadásáig és van egy betegségem is amire gyógyszert szedek és az is zavarhatja az orvos szerint. Nem is tudom hogy most mit csináljak, nézzesem e meg mégegyszer vagy klinikára kell mennem hátha találnak legalább 1-1 élőt amivel tudnánk probálkozni a beültetéssel vagy hogyan tovább

2021. nov. 18. 11:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
1-1 élő nem elég.ide milliók kellenek.
2021. nov. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Szóval akkor semmi esélyem saját gyerekre?!
2021. nov. 18. 11:19
 3/16 anonim ***** válasza:
18%
Hát nem tudom. Állattenyésztésben úgy van, hogyha nem működik a kan akkor lecserélik egy másikra.
2021. nov. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%
Nem kell feladni,hisz erre is vannak már gyógyszerek.
2021. nov. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen volt a hőmérséklet, milyen körülmények közt zajlik ez (azt írtad egy óra telt el a mintaátadásig), én úgy tudom pár perc után elpusztulnak ha nincs 28 fok legalább.
2021. nov. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szóval ne ess kétségbe.
2021. nov. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ez még nem feltétlenül kizáró ok, egy alaposabban kivizsgálás szükséges. Guglizz rá az azoospermia szóra, ott bővebb információt is találhatsz.
2021. nov. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Az orvos elég nyers volt, azt mondta hogy nincs gyógyszeres kezelés csak csodaszerek amik nem fognak ezen a dolgon változtatni. Hát most adtam le a mintát szerintem 10-15 foknál melegebb nem lehetett mert sétáltam vele vagy fél órát
2021. nov. 18. 11:30
 9/16 anonim ***** válasza:

Hol csinálták a vizsgálatot, ha nem klinikán voltál?

Ilyet nem mondanak, hogy egy élőt nem találtak. Vizsgálják a mennyiséget, mozgékonyságot, illetve az alakot. Ha valóban így van, mint amit leírtál, akkor a valószínűsége még meddőségi kezeléssel is a nullához közelít, még a herebiopszia utána szóba jöhet.

2021. nov. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Tud valaki egy klinikát vagy egy orvost ahol ezt teljesen kitudják vizsgálni?
2021. nov. 18. 11:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!