Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mikor múlhat el, van rá...

Mikor múlhat el, van rá valami kenőcs, vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés

Volt egy intim gombás fertőzésem (nem STD) és közvetlenül a makk alatti részről is hártyákban jött le a "bőr" (fogalmam sincs mi a neve ott a felszínnek, ezért tettem idézőjelbe hiszen ott már nincs bőr...). A ferzőzés maga már elmúlott hetek óta, de az még mindig ugyanolyan piros, ugyanúgy veszettül fáj, és nem regenerálódik. Volt már valakinek hasonló tapasztalata? Ha igen, mennyi idő alatt múlt el illetve jött helyre? Van rá kenőcs, ami serkenti a regenerációt?

Tudom, menjek el orvoshoz, de sokára kaptam időpontot.



2021. nov. 18. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nem voltál orvosnál,honnan tudod hogy elmúlt a fertőzés? Ha fáj,piros, nem hinném hogy megszűnt a probléma.

Csak orvos tud segíteni, lehet hogy gyógyszerrel is kezelni kell a kenőcsön kívül.

2021. nov. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Már minden hámlás és eféle elmúlt. A bőr részen regenerálódott is. De a makk alatti rész nem. Ott fáj, ahol korábban lemálottak a felszíni részek, és egyelőre nem nőtt vissza, és ugyebár így olyan részek vannak szabadon, aminek nem feltétlenül kellene.

Nyilván ettől még elmegyek orvoshoz, csak érdekelne hogy ezt a speciális felületet valaki tapasztalata alapján lehet-e gyorsítani a gyógulásban.

2021. nov. 18. 20:33
 3/5 anonim ***** válasza:
De vizsgálat nélkül nem lehet tudni mi okozza a problémákat. Lehet nem is gomba hanem valamilyen bakteriális eredetű fertőzés..
2021. nov. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Orvosnál voltam már másfél hónapja. Javallatra betadinnal meg borax-szal kentem, maga a fertőzés el kellett, hogy múljon (nyilván nem 100%, ha visszajutok, akkor majd elmondják).
2021. nov. 18. 20:56
 5/5 anonim ***** válasza:
83%
Valoszinuleg a borax okozta. Egy kis Bepanthen kremet probalhatnal meg a serult borre, mert az hamosito, vitamintartalmu bornyugtato kenocs. En tennek ra Canesten kremet is, ami ugyan gombas fertozesre van, de nem arthat es lehet a pirossagot enyhiti. Az sem artana, ha a fitymad hatrahuzva tartanod legalabb otthon, hogy az erintett terulet levegozzon es lehet hamarabb is gyogyulna.
2021. nov. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!