Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Felírathatok a dokimmal...

Felírathatok a dokimmal gyógyszert?

Figyelt kérdés

Szeretnék az urológusommal (magánorvos) akinél egyszer voltam újra felíratni potencianövelőt. Ez hogy működik? Írok neki emailt hogy szeretném ha írna fel nekem és a felhőben fent lesz vagy mi a menete? Be kell mennem hozzá és újra megvizsgál és azután írhat fel? Vagy hogy megy ez az egész folyamat?

Mik a tapasztalatok ezzel kapcsolatban?


Annyit kell tudni, hogy eddig egyszer vizsgált meg, és írt fel gyógyszert. Mivel már régen voltam, rémlik, hogy valami olyat mondott, hogy ha még szükségem van ilyenre akkor ír fel....



2021. nov. 28. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Vizsgálat nélkül szerintem nem írnak fel ilyet, mert amúgy van mellékhatása (szívre káros elvileg)
2021. nov. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha írok egy üzenetet az ügyintézőnek akkor abból lehet bármi probléma? Vagy ez nem bunkóság??
2021. nov. 28. 21:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Magánorvos nem fog ingyen felírni semmit. Háziorvos talán.
2021. nov. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az aszisztensnek,ilyen üzenetet ne írjál.Más az,ha időpontot kérnél tőle . Ha szervi problémád van,akkor lehet hogy ír még egyszer is fel.De ha lelki eredetű nem biztos hogy megteszi,mert az ilyen gyógyszerek leállítják a tesztoszteron férfi hormon termelését.

Igazán csak akkor leszel bajban .

2021. nov. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Menyi idös ? Menyire sulyos ??
2021. nov. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!