Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez mi lehet a pénisz hátulján...

Ez mi lehet a pénisz hátulján a makk alatt? Valami gomba? (még szűz vagyok)

Figyelt kérdés
kepkuldes.com/image/uI2D3P

2021. nov. 29. 19:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Condyloma szemölcs. Jól beszoptad! Menj el orvoshoz és tilos vakerálni vagy nyomkodni! Nővel is tilos még a cumi is. Rendkívül fertőző! Vérehulló fecskefű oldattal kell ecsetelni amúgy. (Ezt arra az esetre mondom, ha valami idióta lesz bent és babafürdetőt ír ki rá, mint páromnak..)
2021. nov. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem lehet az, főleg ha a kérdező még szűz, mert a Condyloma acuminatum kizárólag nemi úton terjedhet.
2021. nov. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Normális anatómiai képletek.
2021. nov. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

1. vagyok. Semmilyen szemölcs és kinövés nem normális.. És nemcsak nemi úton terjed a condyloma, hanem igénytelenséggel is! Ha a haver megvakarja a brét és utána kezet fogtok és csurizol vagy pattanást nyomsz, máris átvitted. Közös borotvával terjed a legjobban, így pl. egy Barber shopban is el lehet kapni vagy saját magadtól, mert mondjuk egy kilincsről az arcodra kented majd ugyanazzal trimmeled odalent is! Onnantól, hogy a szervezetbe kerül a vírus, vagy legyőzöd vagy kijönnek.

29N

2021. nov. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kedves 1-es, utánaolvastam de nekem sokkal kisebbek, rízsszem méretet írtak
2021. nov. 29. 20:38
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem kell itt a pánikot kelteni

Ezek átlagos fordyce foltok csomó embernek van.

Szóval semmi, Condyloma szemölcs szerintem rohadtul nem így nez ki mint a kérdezőnek....

2021. nov. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ne pánikolj be egyből.


Ecetes lemosás napi minimum 2 szer és egy hét múlva meglátjuk.

2021. nov. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nekem a végbelemen van ilyen kis pontok,,de nem condyloma,mert az évekkel ezelött volt es tudom milyen...nekem icipici kemény a tapintása es viszket,3 mat tapintok ki..ha meg vakarom égetöen szuro érzés,ez mi lehet? valaki?
2021. nov. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Utolsó neked aranyered van.
2021. nov. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9 es,szerintem nem,mert az borso nagysagu...nekem az anuszomon körbe 3 különbözö helyen a gombos tünél kisebb kis kemény pont van..nappal semmit nem érzek este viszket..persze tiszta vagyok...de ha kitapintom vagy vakarom akkor szuro érzés..kamillas törlökendöt használok,azon gondolkodtam lehet allergia
2021. nov. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!