Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan végzik az urológus a...

Hogyan végzik az urológus a vizsgálatot fitymaszukulet estén?? Ki volt ilyen vizsgálaton? Hány évesen? Volt merevedés közbe?

Figyelt kérdés

Fitymaszukuletem van pénteken megyek urológushoz

Félek kicsit mi fog történni

Miket kerdezett a doki?

Hogyan vizsgált??

Szegyeltetek?



#nemi szerv #vizsgálat #pénisz #Fitymaszukuletem
2021. dec. 1. 09:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
56%

Miket kerdezett a doki? nem igazan kérdez


Hogyan vizsgált?? siman rahuz meddig jön le


Szegyeltetek? persze aki más mond hazudik.

Ha szerencséd van korrekt doki lesz es nem küld körülmetélésre de ez ritka. Mivel van több megoldás

ez függ alapotol nyilvan pl ha kicsit már legjön akkor ha naponta kivered ahogy kell nem csak "masztizol" 2-3 het es megoldodik, de doki irhat fel kremet is rá visszont sajnos tenyleg ritka mert akkor veled foglalkozik mint ember.

2021. dec. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
58%

Mindent elsöprő szégyen amikor félmeztelen (alul persze) állapotban ki van állítva az ember a rendelő közepére a nővér előtt (is) és hosszasan taglalják, szinte szidnak, hogy miért most kellett jönni meg ilyenek.


A csúcsponton pedig ha tudja akkor hátra húzza és kitakarítja alóla a rittyót. A továbbiakat meg eldönti hogy mi lenne a legjobb megoldás állapottól függően.

2021. dec. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
35%
Rittyosan mentél oda? 🤢
2021. dec. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
77%

Nem szégyelltem. Nem tehetek róla. A doki normalis volt. Az asszisztens elfordult, látta hogy veszengek. Mondam is, h izgulom. Azt mondták ma mar en vagyok 4ik ezzel. Ne izgassam magam, ez nagyon gyakori. Ez megnyugtatott.


Persze fura h más nézi - férfi, nyúl hozzá. De nekem kellett elősször megmutatnom mi a baj.


1M x jobban vagyok azóta, nem volt rossz élményem. Ha lett volna is megéri a szenvedes megszuntetesenek.

2021. dec. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
61%
Persze mindenki tart egy ilyen vizsgálattól. A doki megkérdezi mi a probléma. Azután persze meg is nézi. Általában először magadnak kell felhúzni ameddig megy. Azután ha nem annyira súlyos a szűkület ő is megnézi mennyire megy hátra és azután dönt a kezelésről. Szégyenlősködni nem igazán kell, persze egy kicsit nem gáz, de mindenképp meg kell mutatni ezért már előtte érdemes ezen túltenni magad. Merevedésed nem hiszem hogy lenne. Megkérdezhetem hány éves vagy?
2021. dec. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
54%
Bocs 5 ös,itt nem illik a korára kérdezni,mert ha netán 16 alatti,ez neki a kitiltást jelentené.Remélem a kérdező is ért ebből.
2021. dec. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
55%

Az urológiákon is csökkentett személyzet van már.Az orvos,meg aki az adminisztrációt rendezi.A doki felfektet a vizsgáló ágyra,gatyát térdig le. A dokinak van már tapasztalata melyik húzható hátra,melyik nem.Legfeljebb lankadtan nézi meg.Volt már akinek hátra húzta,nem kis fájdalom mellett.Aztán írt fel sikositó,bőrlágyitó kenőcsöt.

Lehet haza menni,és tornáztatni,mondja végül.

Merev állapotában egy orvos sem vizsgál.

A bőr tágitása nem a masztizásból áll,ahogy itt már valaki írta.

2021. dec. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
28%

És volt akinek egy itt kommentelő rántotta fel. Óvakodj tőle!


Ne engedjétek ennek a tagnak, hogy felrántsa.



Állítólag volt, hogy szűkületet rántott fel mert benézte letapadásnak. Félkemény állapotban esett neki és az a rántás állítólag féket mindent vitt. Szétrepedt fityma és iszonyatos fájdalom maradt utána plusz egy jó kis sürgősségi ellátás.

2021. dec. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
76%
Am is aki kommentelöhöz megy ilyennel az mar mazoista mivel midenki tudja h rohadtul faj
2021. dec. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Várom még a válaszokat
2021. dec. 1. 16:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!