Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha mindig átlátszó a "spermám"...

Ha mindig átlátszó a "spermám" és soha nem volt fehér akkor steril vagyok?

Figyelt kérdés

Valahol hallottam, hogy ha az ondó nem fehér, hanem átlátszó (teljesen)

akkor nem termel a szervezetem spermiumokat és steril vagyok. Ez most hogy van pontosan? 14-15 éves korom óta élek nemi életet, valamikor sűrűbben valamikor ritkábban de SOHA nem volt fehér a spermám. Viszont egy lány se szólt érte hogy ez miért van, azt hittem normális. 19/F



2021. dec. 2. 02:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Normális, semmi nem utal a nemzőképességed problémájára. A hímivarsejtek nem láthatóak, az ondó színét a vivőanyagok befolyásolják.
2021. dec. 2. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Utána olvastam 1-2 helyen és mindenhol azt írják hogy legalább néhol fehérnek kell lennie, de nekem teljesen átlátszó.
2021. dec. 2. 03:12
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Konzultálnék egy orvossal. Az hogy szó szerint soha nem szokott fehér lenni szerintem nem normális.
2021. dec. 2. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szerintem steril vagyok, régen is volt valamiért ilyen megérzésem tök indokolatlanul. Kis koromban volt valami here műtétem valamiért, már nem emlékszem mi volt vele a baj de valamiért műtöttek nem tudom lehet-e köze hozzá.
2021. dec. 2. 03:18
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezed a szüleidet meg, hogy milyen műtét volt? Amúgy andrológus tud erre válaszolni, urológián kivizsgálják.
2021. dec. 2. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nehéz lenne megkérdezni.
2021. dec. 2. 03:34
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi ebben a nehéz? Anya, miért műtöttek meg gyerekkoromban?
2021. dec. 2. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerűen ki tudod deríteni.

Elmész spermaszám vizsgálatra. Ha jól tudom beutaló sem kell.

2021. dec. 2. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vagy veszel a patikákban spermaszám mérőt.
2021. dec. 2. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!