Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Én ukrajnában élek. Vannak a...

Én ukrajnában élek. Vannak a makkomon PPP(papulák)nálunk minden 17 éves fiú megy kötelező katonai kivizsgálásra. Az kérdezni hogy fog valamit szólni rá az orvos? vagy nem mert tudtommal teljesen normális. És sok fiunál van ilyen tudtommal

Figyelt kérdés

#papula #PPP #Mi a papula #Papula. A makkon #Makkon lévő ppp
2021. dec. 2. 16:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A dolog anatómiailag normális. Az orvos ezt nem nézi, jobban érdekli a vérnyomás, a gerincferdülés, a tyúkmell és egyéb, látható rendellenességek.
2021. dec. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy más országban élsz, ez még nem változik, nem lesz fertőző, veszélyes dolog. Amerikában is ugyanott van az embereknek a szíve mint nekünk magyaroknak. Szóval ne parázz, nem fog fennakadni rajta. Ő is ugyanazt tanulta mint a magyar orvosok, csak más nyelven.
2021. dec. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ilyennel még Ukrajnában sem foglalkoznak.
2021. dec. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nagyon de nagyon köszönöm a válaszokat megnyugodtam🙏
2021. dec. 2. 17:21
 5/15 A kérdező kommentje:
Ha mégis elküldene urulógushoz akkor mire számithatok ott?
2021. dec. 2. 17:56
 6/15 anonim ***** válasza:
80%
Konkrétan semmire. De megírtuk hogy semmi ok az aggodalomra....
2021. dec. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
50%
Itt most bocs, de inkább a pszichológiai vizsgálat az aminek alaposan alá kellene vetni
2021. dec. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolónak: azért pszichológiai vizsgálat alá kelle vetni mert félek az ismeretlentől?
2021. dec. 2. 18:07
 9/15 anonim ***** válasza:
87%

Érthető, ha aggódsz, de ne félj, nem lesz semmi gond! Tudják, hogy nem betegség.

Maximum bőrgyógyászhoz küldhetne el, de ott a megtekintés után mehetnél is haza.

2021. dec. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm válaszodat.
2021. dec. 2. 19:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!